فلزیاب آلفا دتکتورز / باستان شناسی و دفینه یابی / کشف گنج اسرار آمیز دوران نازی ها+فیلم
فلزیاب طلایاب گنج یاب Alpha SX9000

کشف گنج اسرار آمیز دوران نازی ها+فیلم

عملیات کشف گنج اسرار آمیز دوران نازی ها در لهستان

کشف گنج اسرار آمیز دوران نازی ها+فیلم

گروهی کاوشگر عملیات جستجو در منطقه ای در جنوب غربی لهستان را با هدف یافتن گنج های به جامانده از دوران نازی آغاز کردند.

این گروه آلمانی – لهستانی بر این باورند که قطار پر از طلا و جواهراتی که در دوران نازی به طور اسراسر آمیزی ناپدید شد در این منطقه دفن شده است.

این افراد ۱۰ روز برای حفر زمین در این منطقه فرصت دارند و بعد از آن، در صورتی که موفق به کشف گنج مورد نظر نشوند، باید منطقه را ترک کنند. در صورت یافتن گنج نیز در ازای دریافت ۱۰ درصد از کل آن، نقشه گنج را تحویل مقامات لهستانی می دهند.

سخنگوی این گروه جویندگان می گوید: «باید بگویم که نتیجه آزمایش هایی که با فلزیاب انجام داده ایم بسیار امیدوار کننده است. خطایی درکار نیست و همه رادارها نشان می دهد در این منطقه تونلی زیر زمینی وجود دارد.»

کشف گنج اسرار آمیز دوران نازی ها+فیلم

گفته می شود در روزهای پایانی جنگ جهانی دوم در سال ۱۹۴۵ میلادی قطاری پر از جواهرات متعلق به نازی ها در تونلی در این منطقه ناپدید شده است.

تاکنون هیچ گروهی موفق به کشف این قطار نشده و تنها مدرک موجود بر اساس سخنان پیرمردی است که در بستر مرگ گفته که در آن زمان به نازی ها برای پنهان کردن قطار کمک کرده است.

تنها موردی که تمامی جویندگان گنج بر سر آن توافق دارند این است که این قطار در تونلی در بخش جنوب غربی شهر والب ژیخ در لهستان قرار دارد.

 

 

 

 

شما هم امتیاز بدید (از راست به چپ)
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

طلایاب گنج یاب فلز یاب