فلزیاب طلایاب گنج یاب Alpha SX9000

فلزیاب MF-1200

دارای 3 سیستم تشخیص این دستگاه توسعه دهنده دستگاه MF 1200 SMART است که به طور کامل به روز شده و توسعه یافته است، دارای سیستم های فرستنده گیرنده توسعه یافته و مجهز به بیش از یک سیستم سنجش از راه دور برای جستجو و شناسایی اهداف زیرزمینی است. همچنین با سیستم تشخیص و تأیید یونی پشتیبانی می شود، علاوه بر این چند زبانه با نرم افزار هوشمند مدرن و رنگ TFT

فلزیاب MF-1200

MF 1200 ACTIVE، متخصص در کشف و اکتشاف منابع زیرزمینی و مواد معدنی، طلا، مواد معدنی، آب، سنگ‌های قیمتی، الماس، حفره‌ها و حفره‌ها نیز با فهرست‌های اختیاری.

یک دستگاه سیستم تشخیص چندگانه با عملکردهای متعدد است که نتایجی با دقت بالا در مورد اهداف زیرزمینی با مکان یابی نقاط حفاری برای هدف و همچنین عمق به کاوشگر می دهد که توسط سیستم عامل های هوشمند پشتیبانی می شود که به کاربر یک تصویر کامل و سریع می دهد. کنترل در تمام تنظیمات برنامه های دستگاه و به صورت یکپارچه.

معرفی:
(MF 1200 SMART) ابزار اصلی است که در ابتدا شروع به شکار گنجینه های حرفه ای کرد، محصول الکترونیکی ثروت بزرگی برای عملکردهای خود است و پتانسیل بزرگی با کاوش پیچیده در گنجینه های هنر فناوری، جدیدترین دستگاه از طلا و دفن آدرس های اینترنتی از راه دور نهفته است. قابلیت سنجش، راه‌اندازی و برنامه‌ریزی دستگاه (MF 1200 SMART) دقیق‌ترین سطح خروجی‌های شکل موج برای سیگنال‌های ارسالی به اهداف زمین، دستگاه کار می‌کند فناوری فرستنده را تنظیم کرده و دوباره و دوباره امتحان کنید.
مشخصات فنی:
– LCD گرافیکی 128X64.
-لیست صفحه کلید کاربر پسند
-نرم افزار دستگاه در چندین لیست نرم افزار روی صفحه ظاهر می شود تا دستگاه شما را برای جستجو تنظیم کند.
– انتخاب زبان منو: انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ترکی، فارسی، عربی.
-سطح عمق جستجو را انتخاب کنید: 13:00 – 17:00 – 10:00 – 20 m – 30 m-40 m.
-فهرست فضای تادیدمستوی: 250-500-1000-2000 متر.
فهرست شرایط جستجو: طلا، نقره، مس، آلومینیوم، الماس، غارها، سنگ معدن طلا، حفره‌ها و حفره‌ها، اموال فلز را قبل از شروع جستجو انتخاب کرده است.

شما هم امتیاز بدید (از راست به چپ)
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − یازده =

طلایاب گنج یاب فلز یاب