جستجو

لیست قیمت فلزیاب

لیست قیمت فلزیاب طلایاب گنج یاب

لیست قیمت فلزیاب، طلایاب و گنج یاب تمامی محصولات موجود و وارداتی آلفا دتکتورز

 • در لیست قیمت فلزیاب زیر برای کاهش سردرگمی و انتخاب راحت تر کاربران عزیز قیمت تمامی دستگاه های فلزیاب، طلایاب و گنج یاب با تفکیک رنگ مشخص شده است که هر رنگ نشان دهنده سیستم و نوع کاربری دستگاه فلزیاب می باشد
 • لیست دستگاه ها به ترتیب از قیمت فلزیاب گران به قیمت فلزیاب ارزان می باشد
 • لازم به ذکر است تمامی امکانات درج شده واقعی بوده و با تست بدست مشتری در ساروج و لایه های مختلف خاک و سنگ و صخره و ذرات (تست 10 لایه)  ارائه داده می شوند

توضیح مختصر نوع کاربری دستگاه ها:

 • نقطه زن: دستگاه نقطه زن اساس کار گنج یاب و فلزیاب است که کاربرد آن شناسایی محل دقیق فلزات است.
 • اسکنر ژئوفیزیک: کاربرد اصلی اسکنر ژئوفیزیک شناسایی حفره ها، تونل ها و فضای خالی است و در مواردی می تواند فلزاتی که قدمت بالایی دارند را نمایش دهد.
 • شعاع زن: شعاع زن ها مکمل نقطه زن ها هستند و به منظور ردیابی و شناسایی اهداف از راه دور طراحی شده اند و به هیچ عنوان نمی توانند نقطه دقیق هدف را مشخص کنند.

 

7 روز هفته از 8 صبح تا 8 شب پاسخگوی شما هستیم

تماس بگیرید: 2708-473-0912

ارتباط جهت مشاوره، در تلگرام و واتساپ هم برقرار هست

در این کاتالوگ همه دستگاه های موجود با عکس و توضیحات کامل لیست شده اند و مورد بررسی و مقایسه قرار گرفته اند

 

شرایط مقایسه

تست و مقایسه ابر دستگاه فلزیاب نقطه زن ALPHA SX9000 با دو ابر دستگاه معروف LORENZ Z1 آلمان و DEEPHUNTER 3D ترکیه

در این ویدیو به تست و مقایسه قدرت تفکیک (آنالیز) این سه دستگاه می پردازیم و با ارزش یا بی ارزش بودن 11 نوع فلز را از دید این سه دستگاه زیر ذره بین می بریم!

شرایط تست

در قسمت اول از تست ابر دستگاه فلزیاب Alpha SX9000 به تست این دستگاه با لوپ یک در یک متر برای هدف طلا در عمق 4 متر می پردازیم. همراه ما باشید

برای دیدن همه قسمت های این تست به لینک زیر مراجعه کنید

مشاهده ادامه ویدیوها

فلزیاب

20+2 توصیه بسیار مهم و حیاتی برای تجربه موفق خرید فلزیاب

در این قسمت به یک سری نکات بسیار مهم در حوزه خرید و فروش فلزیاب اشاره کرده ایم. خواندن این متن شاید فقط 4 دقیقه از وقت ارزشمند شما را بگیرد ولی مطمئن باشید به معلومات شما در این زمینه به میزان بسیار زیادی افزوده می شود. پس همراه ما باشید قطعا ارزش وقت گذاشتن را دارد.

 • 1. مطمئن شوید شرکت فروشنده طلایاب جا و مکان ثابتی داشته باشد و اگر فروشنده گنج یاب سیار بود مطمئن باشید که بعد از خرید فلزیاب از بابت پشتیبانی و گارانتی به مشکل بر خواهید خورد. اینگونه افراد معمولا بعد از فروش چند دستگاه ناکارآمد سایت یا کانال خود را مسدود کرده و همچنین شماره موبایل خود را مسدود می کنند و روز از نو و روزی از نو با یک اسم و شماره و کانال جدید شروع به تبلیغ و فروش دستگاه می کنند.

 

 • 2. دستگاهی که قصد خرید دارید را با آموزش کامل در زمین (نه در داخل شرکت) تحویل بگیرید زیرا بعضی از اشخاص فروشنده به 10 دقیقه آموزش اکتفا کرده و حوصله پاسخ گویی و پشتیبانی بعد از خرید طلایاب را ندارند پس در زمان خرید گنج یاب کامل آموزش ببینید حتی اگر 5 ساعت طول بکشد.
ادامه 20 نکته طلایی

 

 • 3. دستگاه فلزیاب را در زمان خرید حتما و حتما در خاک طبیعی، در سنگ و در خاک 10 لایه یا چند لایه تست کرده و سپس خریداری کنید. قابل ذکر است بعضی از دستگاه ها در تست سنگ و صخره به خوبی عمل می کنند ولی در خاک های چند لایه نفوذشان 80% کاهش می یابد و به این علت است که در زمان خرید طلایاب فروشنده به عناوین مختلف از تست چند لایه طفره می رود. در مقاله بهترین روش تست فلزیاب می توانید جزئیات را بررسی کنید

 

 • 4. در زمان تست فلزیاب حتما و حتما با طلای جدید تست کنید مثلا با یک النگو می توانید بفهمید که اصلا دستگاهی که می خواهید خریداری کنید طلایاب است یا فلزیاب یا اصلا کارایی دارد یا نه. اگر فروشنده گفت به طلای جدید واکنشی ندارد و فقط طلای قدیمی را سنس می کند متوجه شوید که با خرید دستگاه طلایاب آواره کوه و بیابان می شوید و به نتیجه ای نمی رسید.

 

 • 5. در زمان خرید گنج یاب حتما حتما همان دستگاهی که تست می کنید را تحویل بگیرید و اگر فروشنده گفت این دستگاهی که به شما می دهیم آکبند است، از فروشنده بخواهید همان دستگاه آکبند را به شما تست و تحویل دهد. این مسئله ی بسیار مهمی است که باعث شده اکثر خریداران دستگاه بعد از خرید متوجه شوند که دستگاهشان حتی نیم متر هم نفوذ ندارد و دلیل آن هم متفاوت بودن مدار داخلی دستگاه ها در زمان تست و تحویل بوده است.

 

 • 6. در داخل هیچ دستگاه فلزیابی GPS برای ردیابی شما وجود ندارد و اگر فروشنده ای گفت دستگاه های بقیه GPS دارد و دستگاه های ما ندارند، مطمئن باشید که دروغ است! زیرا جی پی اسی که داخل بیابان ها قابل استفاده باشد خودش قیمت بالایی( بالای 60 میلیون تومان ) دارد و کسی در دستگاه 40 یا 50 میلیون تومانی دستگاه GPS 60 میلیون تومانی جاسازی نمی کند. اگر موضوع GPS باز هم برایتان جای سوال داشت می توانید به سایت شرکت آلفا الکترونیک مراجعه کنید و مبحث وجود GPS در دستگاه های فلزیاب را به طور کامل مطالعه کنید. مراقب باشید که با عناوین دروغینی مثل فلزیاب ماهواره ای سرتان کلاه نرود. چنین چیزی اصلا وجود خارجی ندارد و برنامه های فلزیاب گوشی نیز فقط برای سرگرمی و پیداکردن سکه و سنجاق و سوزن که داخل خانه گم کرده اید هست و نه بیشتر.

 

 •  7. دستگاه های ساخت فلزیاب آمریکا مانند GARRETT و FISHER صرفا برای کشور های آمریکایی که تمدن زیر 1000 سال دارند ساخته و طراحی شده است زیرا برای کشور های آمریکایی عمق 2 متر، 3 متر، 4 متر و 5 متر معنی ندارد و صرفا به دنبال ناگت های طلا و سکه های سطحی هستند که در عمق 20 الی 60 سانتی خاک هست. آمریکایی یا آلمانی بودن دستگاه به هیچ عنوان دلیل برای کارآمد بودن آن در ایران نخواهد بود و اغلب این دستگاه ها از کار در مناطق مختلف ایران عاجز هستند چون عمق دفینه های موجود در ایران از 2 متر تا 5 متر و گاهی هم بالاتر هست.

 

 •  8. بالا بودن قیمت فلزیاب و طلایاب دلیل بر کار آمد بودن آن نیست. به طور مثال محصولات شرکت OKM آلمان قیمتی بین 200 الی 900 میلیون تومان دارند ولی حتی رضایت 20 درصدی هم بین خریداران این دستگاه ها وجود ندارد و صرفا بابت مارک و برند دستگاه خریدار مبلغ کلانی را پرداخت می کند. قیمت فلزیاب جی پی زد، قیمت فلزیاب جی پی ایکس، قیمت فلزیاب فیشر، قیمت فلزیاب گرت، قیمت فلزیاب ماینلب، قیمت فلزیاب لورنز، قیمت فلزیاب او کا ام، قیمت فلزیاب نوکتا و ماکرو که برخی از آن ها در لیست بالا قیمت آورده شده اند برای خریداران ایرانی که به دلار باید هزینه آن را پرداخت کنند بالاست. قابل ذکر است که ساعت 2 نصف شب در بیابان، کارایی دستگاه مهم است نه ظاهر و برند آن!!! یک سری از فلزیاب های ارزان قیمت و کوچک که به فلزیاب دستی شناخته می شوند تنها توانایی عمق زنی چند سانتی متری را دارند و برای کارهای حرفه ای مناسب نیستند. ناگفته نماند که قیمت فلزیاب های VLF (وی ال اف) بدلیل قدرت تفکیک و آنالیز و عمق نفوذ پایین تر معمولا کمتر از قیمت فلزیاب های PI (پالسی) هست.

 

 • 9. در نقــطه زن ها عمق بالای 7 مـتر و در اســکنر ها عمق بالای 13 مـتر را باور نکـنید زیرا تا به حــال نقطه زنی با عمق بالای 7 متر و اسکنری با عمق بالای 13 متر ساخـته نشده است و اعدادی مثل 20 مـتر یا 60 مـتر که در سایت و کــاتالوگ شـرکت های سازنده یا فروشـنده ثبت شده است فــقط یک ادعای باطل است!

 

 • 10. اگر فروشنده از تست کردن دستگاه در زمین واقعی طفره رفت و درخواست تست در داخل شرکت فروش فلزیاب را داشت، مطمئن باشید که مشکلی در کار است. به طور مثال دستگاهی که عمق واقعی و مفید آن 2 متر است را می خواهد به عنوان 12 متر به فروش برساند و چاره ای هم جز تست نیم متری و 1 متری در داخل شرکت ندارد و بعد از فروش به تلفن شما هم جواب نخواهد داد.

 

طلایاب

 

 • 11. اگر سر رشته ای در انتخاب و خرید دستگاه فلزیاب ندارید تعاریف ابتدایی زیر را بخوانید:
  الف) به دستگاهی که توانایی شناسایی فلزات را داشته باشد فلزیاب گفته می شود.
  ب) به دستگاهی که توانایی شناسایی و تفکیک فلزات را داشته باشد، گنج یاب و طلایاب گفته می شود.
  پ) به دستگاهی که علاوه بر تفکیک و شناسایی فلزات، تصویری از آن را نمایش دهد فلزیاب تصویری گفته می شود.
  ج) به دستگاهی که توانایی شناسایی حفره ها و تونل ها را داشته باشد، حفره یاب و اسکنر ژئوفیزیک گفته می شود.
  د) به دستگاهی که نقطه دقیق هدف را شناسایی می کند نقطه زن، و به دستگاهی که از راه دور با فاصله زیاد توانایی شناسایی اهداف فلزی را داشته باشد، شعاع زن و یا همان ردیاب گفته می شود.
  پس در انتخاب نوع دستگاه دقت کنید به طور مثال افراد آماتور در ابتدا شعاع زن خریداری می کنند درحالیکه کار با شعاع زن سخت بوده و با شعاع زن به هیچ عنوان نمی توانند نقطه دقیق هدف را شناسایی کنند و شعاع زن زمانی معنی دارد که کنار یک نقطه زن خوب خریداری شود.

 

 • 12. اگر آماتور هستید در ابتدا با یک نقطه زن شروع کنید و اگر حرفه ای هستید باید هم نقطه زن و هم شعاع زن و هم اسکنر داشته باشید زیرا هر کدام برای زمین خاصی کارایی خواهد داشت. به طور مثال در تپه هایی که عمق بالای 9 متر دارند نقطه زن کارآمد نخواهد بود و باید با اسکنر ژئوفیزیک اسکن کرده ، ورودی ها را تشخیص و سپس با نقطه زن کار بکنید .

 

 • 13. اگر شناخت درستی نسبت به اصالت دستگاه ندارید، متن زیر را بخوانید:
  بطور کلی سه دسته مختلف در زمینه اصالت دستگاه ها داریم:
  دسته اول : دستگاه های برند و مارک می باشند که اغلب توسط کارخانجات بزرگ و مطرح ساخته می شوند مانند محصولات فلزیاب شرکت Fisher ، Minelab ، Garrett ، OKM ، Nokta ، Lorenz DeepMax و غیره که قیمت فلزیاب بالایی دارند و قیمت بالای آنها به خاطر برند و مارک آنهاست.
  دسته دوم : دستگاه های شرکتی می باشند که توسط چندین شرکت کوچک در کشورهای مختلف بصورت محصول مشترک طراحی و ساخته می شود که قیمت فلزیاب مناسب در کنار کارایی بالا دارند مانند محصولات شرکت MegaTekno ترکیه یا Hira Detector ترکیه یا شرکت AlphaDetector ایران که محصولاتش توسط چندین شرکت کوچک در ترکیه و ایران و یونان طراحی و ساخته می شوند.
  دسته سوم : به دستگاه هایی گفته می شود که دست ساز می باشند و کارایی ضعیف و قیمت پائینی دارند و معمولا توسط دانشجوهای الکترونیک، تعمیرکاران الکترونیک و گروه های کوچک ساخته می شوند. چون شماتیک آنها اینترنتی و عمومی هست هزینه ای بابت طراحی پرداخت نمی کنند به این خاطر قیمت طلایاب پائینی در کنار کارایی پائین دارند. در این مورد جدیدا دستگاه هایی توسط یکی از فروشگاه های اینترنتی فروخته می شود که که به عنوان فلزیاب دیجی کالا معروف شده اند. این دستگاه ها یا به بعبارت بهتر قطعات یا مدارات فلزیابی صرفا جهت ارضای حس کنجکاوی و تفریح ساخته شده اند و کاربردی در کشف فلزات ندارند.

 

 •  14. در خرید طلایاب یک دستگاه قبل از عمق آن به ثبات و حذف ذرات و تفکیک آن دقت کنید. بالا بودن عمق دستگاه دلیل بر کارآمد بودن آن نیست و کمتر دستگاهی در کنار عمق بالا ، ثبات و حذف ذرات و تفکیک بالایی دارد. انواع تفکیک در دستگاه های گنج یاب و فلزیاب عبارنتد از:1- تفکیک آهن و غیر آهن 2-تفکیک با ارزش و بی ارزش 3-تفکیک JUST GOLD . پیشرفته ترین مدل این تفکیک ها، تفکیک JUST GOLD هست. این نوع تفکیک فلزیاب روش جدیدی است که در بعضی از دستگاه های پیشرفته گنج یاب به کار می رود. در این نوع تفکیک دستگاه فقط فلز طلا را بعنوان فلز باارزش شناسایی می کند و فلزاتی همچون مس،الومینیوم،برنز و آهن و …. را بعنوان فلزات بی ارزش شناسایی می کند.

 

 • 15. اگر آماتور هستید به هیچ عنوان دستگاه اسکنر ژئوفیزیک خریداری نکنید چون اکثر دستگاه های سنسوری یا اسکنر ژئوفیزیک از طریق نرم افزار ویژوالایزر یا نرم افزارهای مشابه اسکن می کنند که این نرم افزارها فوق العاده پیچیده و مهندسی طراحی شده اند و افراد آماتور قادر به تحلیل اسکن این دستگاه در کوتاه مدت نخواهند بود.

گنج یاب

 

 • 16. در زمان خرید طلایاب حتما حتما از فروشنده تقاضای کارت گارانتی و فاکتور فروش طلایاب کنید زیرا دستگاه های فلزیاب و گنج یاب همیشه در کوه و بیابان استفاده می شوند و احتمال ضربه و شکستگی و ایراد در آنها وجود دارد بطور مثال : شخصی بابت هزینه تعویض LCD شکسته یک دستگاه 200 میلیون تومانی ، 50 میلیون هزینه می کند دلیل آن هم نبود گارانتی و خدمات معتبر  فروش گنج یاب و طلایاب در ایران و ارسال آن به کشورهای خارجی برای تعمیر است. ولی اگر کارت گارانتی و فاکتور معتبر شرکت فروشنده فلزیاب را دریافت کنید، هزینه تعویض LCD دستگاه صرفا هزینه همان LCD (زیر یک میلیون تومان) خواهد بود.

 

 • 17. بعد از خرید فلزیاب حتما و حتما دستگاه را در زمین خودتان تست کنید تا متوجه شوید عمق های درج شده در جدول عمق دستگاه واقعی است و دستگاه به خاک و سنگ نفوذ می کند یا نه. بعد از تست دو ماه اول را تمرین کنید تا تمام جزئیات تنظیم و بالانس دستگاه را یاد گرفته و سپس به زمین برای کاوش بروید.

 

 •  18. اگر هدفی که به دنبال آن هستید در جای بسته و داخل خانه و جایی است که اطراف آن همه جا فلز بوده و کف آن هم از آرماتور یا فلز هست به هیچ عنوان روی دستگاه حساب صدرصدی باز نکنید زیرا هیچ دستگاهی از فلز رد نمی شود تا فلز زیر آن را سنس کند. تمامی دستگاه های گنج یاب و فلزیاب برای مناطق بکر و عاری از هرگونه فلز طراحی و ساخته شده اند.

 

 • 19. اگر قصد اجاره دستگاه فلزیاب را دارید وقت و هزینه خود را هدر می دهید زیرا هیچ دستگاهی بدون خطا نیست و اگر دستگاه نقطه ای را شناسایی کند شخصی که پول را گرفته باز هم به شما خواهد گفت که چیزی وجود ندارد چون اگر نقطه ای را که دستگاه سنس کرده حفاری شود و چیزی نباشد شما درخواست عودت مبلغ را خواهید کرد و اپراتور برای اینکه خیال خود را راحت کند به شما خواهد گفت که چیزی وجود ندارد .
  بطور مثال اگر بابت اجاره دســـتگاه 30 مــیلیون تومان از شما تقاضا کرده باشد یا از شما گـــرفته باشد مـــطمئن باشید بخاطر مسائل امنیتی دستگاهی به زمین شما می آورد که قیمت طلایاب آن کمتر از 30 میلیون تومان باشد تا اگر مشـــکل امنیتی به وجود آمد هزینه دســتگاه را از شما گرفته باشد و اگر هم به فکر اجاره دســتگاه
  طلایاب و کار توسط خودتان هستید باز هم اشتباه می کنید زیرا برای یادگیری اپراتوری دستگاه حداقل زمان دو ماهه نیاز است. اگر شـما یک دستـــگاه فلزیاب ارزان و قوی خریداری کنید، درصـــد موفقـــیت شما چندین برابر حالتی خــــواهد بود که دستگاه گنج یاب اجاره کنید!

 

 • 20. سوالات زیادی داشتیم از دوستان که آیا فلزیاب دست دوم بخریم یا خیر! ببینید دوستان اگر مبتدی هستید و بودجه محدودی دارید باید به این موارد توجه کنید که خرید فلزیاب دست دوم ریسک های بسیار زیادی دارد. مثلا اینکه قیمت به نسبت بالایی دارد، وضعیت اصالت آن معلوم نیست که جعلی باشد یا اصل، لوازم جانبی دستگاه ممکن است ناقص یا خراب باشد،گارانتی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش توسط سازنده را ندارد و همچنین ممکن است که تکنولوژی ساخت دستگاه از رده خارج شده باشد. اما اگر محدویت بودجه ندارید و از دست دادن 70-80 میلیون تومان برایتان مهم نیست می توانید به خرید آن فکر بکنید. شما با خرید فلزیاب دست دوم شانس این را دارید که در صورت داشتن علم کافی با فلزیاب های برند و معروف کار بکنید و با نحوه کارکرد آنها آشنا بشوید و چه تجربه ای بهتر از این ولی باید خطرات و ریسک های آن را نیز به جان بخرید.

 

 • 21. در سال های اخیر انتخاب و خرید دستگاه در ایران خیلی پیچیده شده است و بازار پر از دستگاه های نا کارآمد و تقلبی است که به عناوین و تست های مختلف و به عنوان دستگاه اوریجینال به فروش می رسند. متاسفانه اخیرا دستگاه های زیادی به عنوان فلزیاب ساخت آمریکا، انگلیس و یا آلمان به فروش می رسند. مهمترین عامل در قیمت گذاری دستگاه طلایاب و گنج یاب، اصالت دستگاه است. تمام دستگاه هایی که در سراسر جهان به فروش می رسند از نظر اصالت به 3 دسته تقسیم می شوند: 1-دستگاه های برند و وارداتی 2-دستگاه های شرکتی 3-دستگاه های دست ساز  برای آشنایی با نحوه تشخیص فلزیاب جعلی از اصل به سری مطالب شناسایی دستگاه اصل و تقلبی موجود در سایت آلفا دتکتورز مراجعه کنید.

 

 • 22. نکته آخر که بسیار مهم است مربوط به دستگاه نبوده و به مسئله مهم تر از دستگاه ارتباط دارد که آن هم زمینی است که قصد کاوش در آن را دارید. پیدا کردن گنج به این راحتی ها نیست از هر نظر باید از زمین خود مطمئن باشید چون هرجایی گنج نیست و ابتدا از موثق بودن اهداف خود و زمین خود اطمینان حاصل کرده و سپس برای خرید دستگاه اقدام بکنید. اگر به این فکر هستید که کجا و چگونه گنج پیدا کنید می توانید به مقاله چگونه بدون دستگاه گنج پیدا کنیم مراجعه کنید.

فلزیاب پیشرفته ALPHA SX9000

فلزیاب Alpha SX9000 PRO

ویژگی های اصلی فلزیاب Alpha SX9000 PRO

سطح : A+

نوع دستگاه: آنالوگ ، دیجیتال و تصویری

سیستم کاری: پالسی

کاربرد: نقطه زن، اسکن، شعاع زن و حفره زن

عمق نفوذ: 5 تا 8 متر

نوع تفکیک: JUST GOLD

شعاع زنی: 230 متر خطی (در مدل پرو)

 • بررسی کلی

  دستگاه فلزیاب Alpha SX9000 PRO آخرین محصول از سری دستگاه های SX شرکت AlphaDetectors می باشد. تنظیمات هوشنمد و کاملا اتوماتیک این دستگاه باعث می شود که حتی یک اپراتور آماتور هم بتواند بدون هیچ گونه آموزشی از آن استفاده کند. این دستگاه فلزیاب گزینه های مختلفی برای همه نوع شرایط آب و هوایی و خاکی از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب کشور دارد و هوشمند بودن تنظیمات باعث کاهش چشمگیر خطای ناشی از اپراتور می شود. این دستگاه در واقع رقیب سرسخت فلزیاب لورنز زد 2 ساخت شر کت DEEPMAX آلمان می باشد که هم از نظر عمق و هم از نظر تفکیک و اسکن یک سرور گردن از آن بالاتر است.

  گنج یاب ALPHA SX9000 در دو مدل معمولی و پرو عرضه می شود که در در مدل پرو ، شعاع زن و حفره زن LEADER X6 نیز به پکیج این دستگاه اضافه می شود. به جرأت می توان گفت که ترکیب این دو دستگاه کاملا نیازهای یک کاوشگر حرفه ای را برطرف می کند و در هر نو ع زمینی بهترین کارایی را ارائه می کند. در طراحی این دستگاه از ریزپردازنده شرکت موتورولا آمریکا استفاده شده است و مونتاژ آن توسط دستگاه های تمام اتوماتیک در ترکیه و ایران انجام می شود و محصول انحصاری شرکت آلفا دتکتور می باشد.

قیمت: 90 میلیون تومان

فلزیاب پیشرفته ALPHA SX7000

بهترین دستگاه گنج یاب و فلزیاب

ویژگی های گنج یاب تصویری ALPHA SX7000 PRO

سطح : A+

نوع دستگاه: آنالوگ ، دیجیتال و تصویری

سیستم کاری: پالسی

کاربرد : نقطه زن، اسکن، شعاع زن و حفره زن

 عمق نفوذ: 4-6 متر

نوع تفکیک: JUST GOLD

شعاع زنی :100 تا 400 متر (در مدل پرو)

 • بررسی کلی

  گنج یاب و فلزیاب ALPHA SX7000 PLUS محصول انحصاری شرکت AlphaDetector می باشد که قادر است تا عمق 5 تا 8 متر نفوذ کند. برتری این دستگاه نسبت به رقبای دیگر قابلیت اسکن 4 وجهی با نفوذ بالا و قابلیت تفکیک Just Gold می باشد که اگر با بهترین برند های نقطه زن و اسکن در جهان مقایسه شود، نتیجه کارایی چند برابری این دستگاه در کنار قیمت مقرون به صرفه آن است. دلیل پایین بودن قیمت این محصول شرکتی بودن آن است و توسط چندین شرکت معتبر در یونان ترکیه و ایران طراحی و اسمبل می شود و دلیل ارائه گارانتی و خدمات دو ساله برای این دستگاه فلزیاب استفاده از قطعات برند آمریکایی و آلمانی میباشد. اگر به آپشن های مختلف این دستگاه توجه کنید متوجه می شوید که برای مناطق مختلف ایران طراحی و ساخته شده است که از مناطق شمال تا جنوب، شرق تا غرب برای هر نوع خاک و آب و هوایی قابلیت تظیم دارد و به این دلیل در سال های اخیر آن را به یکی از پرطرفدارترین دستگاه های نقطه زن و اسکنر در ایران تبدیل کرده است.این مدل طلایاب از معدود دستگاه هایی است که قیمت آن نسبت به کارایی اش خیلی پایین تر است و قابل ذکر است که در مدل فول پک این دستگاه اپراتور علاوه بر نقطه زن و اسکن، شعاع زن و حفره زن حرفه ای نیز خواهد داشت و نیازی به سیستم دیگری نخواهد بود.

قیمت: 67 میلیون تومان

خرید و فروش فلزیاب

چرا فلزیاب آلفا دتکتورز

شرکت فلزیاب آلفا دتکتورز یک شرکت تولید کننده تجهیزات فلزیاب کاوش در زمین است که در سال 1382 توسط یک گروه از مهندسان و متخصصان صنعت فلزیاب تأسیس شد. هدف این شرکت تولید و فروش محصولات فلزیاب، طلایاب، گنج یاب با کیفیت و با فناوری پیشرفته بود. پس از سال ها تحقیق و توسعه و پیشرفت های بسیار در این زمینه، این شرکت در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه خرید و فروش دستگاه های فلزیاب، طلایاب، گنج یاب، شعاع زن و ردیاب، اسکنر و فلزیاب دستی می باشد
شرکت فلزیاب آلفا دتکتورز همواره در حال تحقیق و توسعه فناوری‌های جدید در زمینه خرید و فروش فلزیاب‌ است. دستگاه های طلایاب این شرکت همیشه از لحاظ کیفیت و تکنولوژی در جایگاه بالایی قرار داشته است. از بهترین فلزیاب های این شرکت می توان به فلزیاب نقطه زن تصویری گنج یاب Alpha SX7000  و محصول جدید فلزیاب تصویری Alpha SX9000  اشاره کرد که تفکیک فوق العاده پیشرفته و دقیق Just Gold دارند و جزو پر فروش ترین دستگاه ها در ایران بوده اند. فلزیاب‌ های شرکت آلفا برای استفاده در فعالیت‌هایی مانند جستجوی گنج، دفینه‌ یابی و یافتن سکه‌های قدیمی طراحی شده‌اند. این فلزیاب‌ها معمولاً قیمت مناسبی دارند و برای استفاده افراد مبتدی و نیمه‌ حرفه‌ای مناسب هستند.

شرکت فلزیاب آلفا دتکتورز (AlphaDetectors) همیشه در رقابت با شرکت های معروف فروش فلزیاب مانند فلزیاب او کا ام (OKM)، فلزیاب ایکس پی (XP)، فلزیاب فیشر (Fisher)، فلزیاب گرت (Garrett)، فلزیاب لورنز دیپ مکس ( Lorenz Deepmax)، فلزیاب ماینلب (Minelab) و فلزیاب نوکتا | ماکرو (Nokta Makro) بوده است و سعی کرده است کیفیت را محور اصلی محصولات خود قرار دهد .

ادامه متن
 • از افتخارات شرکت آلفا دتکتورز:

  اولین و بزرگترین شرکت فعال در زمینه واردات و خرید و فروش فلزیاب، طلایاب و گنج یاب در ایران با  20 سال (1382-1402) سابقه درخشان

  عرضه کننده دستگاه های فلزیاب، گنج یاب و طلایاب وارداتی و مونتاژ شرکتی با کمترین قیمت طلایاب و بهترین کیفیت

  اولین دریافت کننده نشان ISO 9001  در عرصه خرید و فروش فلزیاب و طلایاب و گنج یاب و مونتاژ محصولات شرکتی با متدهای روز دنیا

  کـسب نشان برتر در زمــینه خدمات پس از فروش گنج یاب و پشتیبانی محـصولات از دیدگاه کـاربران در سال های 1398، 1399 و 1401 و 1402

  ارائه آموزش کامل و تست های متنوع به خریدار در زمان فروش و تحویل (تست ها به دست خود خریدار انجام می شوند) و تحویل همان دستگاه تست شده به خریدار

  2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش طلایاب برای تمامی محصولات موجود

  ارائه دفترچه و CD های آموزشی به زبان فارسی برای تمامی محصولات موجود

  ارائه فیلم های آموزشی و مقایسه ای جهت شفاف سازی عملکرد دستگاه ها و به چالش کشیدن انواع دستگاه های وارداتی و شرکتی

  بنیان گذار تست 10 لایه مختلف در ایران در سال 1394

  ارائه کننده جامع ترین مطالب آموزشی فلزیابی و ساخت فلزیاب در وبسایت ها و شبکه های اجتماعی

  محصولات موجود در صفحه قیمت فلزیاب انتخاب شده از بین بیش از  150 محصول از شرکت های مختلف می باشند که جزو محصولات پرچمدار و پر طرفدار هر شرکت می باشند و کارایی خوبی نسبت به سایر موارد موجود در بازار دارند. محصولات این شرکت تقریبا تمام بازه های قیمت گنج یاب از فلزیاب ارزان و قوی تا فلزیاب های برند را شامل می شود.

  معنی و مفهوم برخی از واژگان پر کاربرد در حوزه ی دستگاه های گنج یاب، طلایاب و فلزیاب:

  فلزیاب نقطه زن: به دستگاهی که توانایی شناسایی نقطه دقیق هدف را دارد، نقطه زن اطلاق می شود.

  شعاع زن: به دستگاهی  که توانایی شناسایی محدوده هدف از راه دور (100 تا 700 متر) را دارد شعاع زن اطلاق می شود. شعاع زن برای نقطه زنی کاربرد ندارد. (شعاع زن و ردیاب به یک معنی می باشند)

  اسکنر ژئوفیزیک: اسکنر ژئوفیزیک برای شناسایی آنومالی های زیر خاک کاربرد دارد و از بهترین کاربردهای آن در این رشته می توان به حفره زنی و شناسایی تونل ها و دالان ها و فضای های خالی سربسته اشاره کرد

  انواع فلزیاب بر اساس نحوه عملکردشان به چند دسته کلی تقسیم می‌شوند:

  فلزیاب وی ال اف (VLF): این نوع فلزیاب‌ها از یک فرکانس بسیارپایین که معمولا بین ۱ تا ۳۰۰ کیلوهرتز است برای تشخیص فلزات استفاده می‌کنند. فلزیاب‌های VLF معمولاً ارزان‌تر از سایر انواع فلزیاب‌ها هستند و برای استفاده تفریحی مناسب هستند.

  فلزیاب پالسی (PI): این مدل از دستگاه های طلایاب و فلزیاب‌ از پالس‌های الکتریکی برای تشخیص فلزات استفاده می‌کنند. فلزیاب‌های PI معمولاً عمق زنی بیشتری نسبت به فلزیاب‌های VLF دارند و برای استفاده حرفه‌ای مناسب هستند.

  فلزیاب فرستنده گیرنده (TR): این گونه از دستگاه های گنج یاب از یک فرستنده و یک گیرنده برای تشخیص فلزات استفاده می‌کنند. فلزیاب‌های TR معمولاً برای استفاده در محیط‌های صنعتی و حساس مناسب هستند.

  فلزیاب چند کاره: فلزیاب های چند کاره به دستگاه هایی گفته می شود که حداکثر سه عملکرد نقطه زنی، شعاع زنی واسکن را می توانند انجام دهند و بسیار باارزش هستند.

  فلزیاب تصویری: این نوع از دستگاه های گنج یاب علاوه بر شناسایی اهداف با ارزش، تصویری شماتیک از آن را نیز ارائه می دهند.

  روش های تست توسط آلفا دتکتورز:
  روش اول: با توجه به اینکه اکثر دستگاه های موجود در بازار ایران به انواع ذرات و مواد معدنی واکنش نشان می دهند و کاوشگر را گمراه و نا امید می کنند، بهترین روش تست فلزیاب برای به چالش کشیدن دستگاه فلزیاب تست به روش چند لایه است. در این روش چندین لایه مختلف از ذرات آهن، طلا، لایه ساروج، لایه آهک، لایه سفال، زغال، آجر پخته، سنگ آهن و … در مسیر پالس دستگاه قرار می گیرند تا مشخص شود که آیا  دستگاه قدرت نفوذ در این لایه ها را بدون کاهش عمق دارد یا خیر!

  روش دوم: این روش تست در خاک می باشد که روش نسبتا راحتی بوده و اکثر دستگاه ها جوابگوی این نوع تست هستند. روش سوم: این روش تست در سنگ سخت می باشد بطوریکه بین سنگ ها فاصله باشد تا مشخص شود که اگر بین لوپ و سنگ هوای آزاد باشد، دستگاه می تواند نفوذ کند یا خیر! این روش تست نیز روش خـوب و قـابل اطـــمینانی هــست. شرکت آلفا دتکتورز با افتخار اعلام می کند که هر سه روش ذکر شده(چند لایه، خاک و سنگ سخت)، در زمان خرید بصورت کامل توسط خریدار قابل انجام می باشد.

  روش های خرید از آلفا دتکتورز:
  دفتر شرکت آلفا الکترونیک در استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه می باشد و در هیچ شهر دیگری شعبه یا نمایندگی ندارد. دلیل این امر هم همکاری و واردات از ترکیه و شهرستان وان می باشد که با توجه به نزدیک بودن دو شهر ارومیه و وان، مبادلات براحتی انجام می شود. لذا برای خرید گنج یاب فقط 2 روش وجود دارد:

  روش اول: هماهنگی و مراجعه حضوری به شرکت و یادگیری کامل کار با دستگاه و انجام تست های مختلف. در این روش تحویل دستگاه می تواند بصورت حضوری یا ارسال به آدرس مشتری باشد. نکته: در صورت ارسال به آدرس مشتری، مسئولیت ارسال تا زمان دریافت توسط مشتری به عهده شرکت می باشد.

  روش دوم: در این روش خرید گنج یاب بصورت غیر حضوری انجام می شود. به شکلی که خریدار با تماس با واحد فروش و دریافت شماره حساب، مبلغ را واریز کرده و سپس آدرس، نام و شماره تلفن گیرنده را برای مدیر فروش ارسال می کند. پس از ثبت سفارش پکیج اصلی دستگاه همراه با فلش مموری محتوی فیلم های آموزشی و همچنین دفترچه آموزش کامل دستگاه بسته بندی شده و به آدرس خریدار که شامل همه شهرهای بزرگ کشور مثل اصفهان، تهران، مشهد، خراسان، رشت، تبریز، شیراز، قم، اهواز، خوزستان، اردبیل، ایلام، زنجان، یزد، کرمان، کردستان، قزوین، کرمانشاه، گیلان، ساری، گلستان، مازندران، اراک، خرم آباد، سنندج، گرگان، بجنورد، سمنان، کاشان، آبادان، بیرجند، زاهدان، بندرعباس، کرج، البرز، همدان، هرمزگان، لرستان، استان فارس، استان مرکزی، سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویر احمد، بوشهر و … می شود، ارسال می گردد. قابل ذکر است که مسئولیت ارسال تا زمان دریافت توسط خریدار به عهده شرکت بوده و هزینه ارسال نیز بصورت پس کرایه می باشد. همچنین امکان ارسال سفارش بصورت 2 مرحله ای نیز وجود دارد بطوریکه خریدار نصف مبلغ را واریز کرده و شرکت نصف تجهیزات دستگاه طلایاب را برای خریدار ارسال می کند و پس از دریافت توسط خریدار، مابقی مبلغ واریز می شود تا باقی مانده تجهیزات نیز ارسال شود. (طبیعتا دریافت کامل تجهیزات دستگاه در صورت ارسال 2 مرحله ای زمان بر خواهد بود). نکته مهم: با توجه به اینکه شرکت آلفا الکترونیک تک شعبه بوده و هیچ نماینده یا نمایندگی در سایر شهرها ندارد، به هیچ عنوان امکان ارسال قبل از پرداخت مبلغ دستگاه وجود ندارد .

  لطفا توجه داشته باشید که شرکت آلفا دتکتورز در زمینه اجاره دستگاه طلایاب یا فروش فلزیاب دست دوم فعالیت ندارد و دلایل آن را هم در صفحه اجاره دستگاه فلزیاب بصورت کامل توضیح داده ایم و ثابت کرده ایم که اجاره دستگاه طلایاب یا خرید طلایاب دست دوم به هیچ عنوان کار درستی نیست

  نکته مهم

  هموطن عزیزاگر قصد خرید فلزیاب ، گنج یاب و یا طلایاب را دارید!

  اگر تجربه کافی برای کار و اپراتوری با دستگاه را ندارید!

  اگر وضعیت مالی خوبی ندارید و بعد از ورشکستگی و مشکلات مالی فراوان تصمیم به خرید طلایاب یا خرید گنج یاب گرفته اید!

  اگر فکر میکنید با فروش ماشین ، طلا یا خانه خود و خرید گنج یاب می توانید به موفقیت برسید!

  اگر فکر می کنید با خرید طلایاب یک ماهه موفق می شوید!

  و اگر با اعتماد به یک خواب یا حرف دوست و آشنا می خواهید دستگاه فلزیاب و گنج یاب خریداری کنید!

  اشــتباه بـــزرگی می کــنید!

  زیرا;

  هرجایی گنج نیست!

  در زمان های قدیم همه مردم ثروتمند نبودند !

  کار کردن با دستگاه و اپراتوری آن راحت نیست!

  اگر پیدا کردن گنج به راحتی فروش ماشین و طلا بود الان نه فقیری در ایران وجود داشت و نه شرکت فروشنده گنج یاب!

  عرصه بی رحم فلزیابی در ایران پر از حیله و دوز و کلک است،  طوری که به نزدیک ترین افراد  و دوستان خود نمی توانید اعتماد کنید !

  هدف ما ناامید کردن شما نیست، خریداری  بوده که با سن 60 سال یک نعل اسبی که هزار تومان قیمتش باشد هم از زیر خاک درنیاورده و از طرفی دیگر خریداری داشتیم که با سن کمتر از 25 سال در مدت سه ماه به موفقیت خیلی خیلی بزرگی رسیده است!

  فاکتورهای موفقیت در این رشته ابتدا زمین خوب، دوم دستگاه طلایاب خوب و سوم اپراتور خوب است. عبارت های ساختگی مثل فلزیاب گوشی ماهواره ای و فلزیاب دیجی کالا که جدیدا توسط بعضی افراد تبلیغ می شوند هیچ سودی برای شما ندارند. البته ناگفته نماند قبل از تمام این نکات خواست خداوند است!

  برای مشاوره رایگان جهت خرید فلزیاب و طلایاب با شماره تماس: 2708-473-0912 در ارتباط باشید
  ارتباط جهت مشاوره، در تلگرام و واتساپ هم برقرار هست

1,130 دیدگاه

 1. دستگاه لرزه نگاری موجود است یا خیر و اطلاعات خروجی آنرا بهمراه قیمت ارایه دهید

 2. سلام وقتتون بخیر
  مهندس دستگاه مایلب مانتیکور رو میشه بفرمایید شبیه کدوم دستگاه الفا هست ؟
  و یه مقایسه هم از هر دو تا بکنید
  ممنونم

  • سلام
   با تشکر از ارتباط شما
   قابل مقایسه از بابت عمق و تفکیک نیستند
   دستگاه الفا تا ۵ متر عمق میزنه و سیستم کاری پالسی داره و دستکاه مانتیکور وی ال بوده و ۱.۵ متر عمق میزنه
   تفکیک دستگاه الفا جاست گلد هست یعنی به مراتب بهتره
   و همچنین دستگاه الفا دستگاه‌ پالسی تصویری هست در حالی که مانتیکور هیچ خاصیت تصویرگیری از فلزات را ندارد

 3. با سلام و خسته نباشید خواستم ببینم کدام دستگاه زیر برق فشار قوی کار میکند ممنون از زحماتتون

  • سلام با تشکر از ارتباط شما
   همه دستگاهای نقطه زن بدون استثنا زیر دکل فشار قوی برق بعلت تداخل پالس و امواج دچار خطا و اختلال می شوند

 4. سلام
  چرا الفا 7000 و 9000 رو با اینکه مشخصات بهتری نصبت به جی پی 5000 دارن اروزن تر میدین؟
  چه دلیلی داره؟
  شعاع زنی خطی 230 متر که نوشتی یعنی چی؟ اسکنشون چطوریه؟

  • سلام با تشکر از ارتباط شما
   دلیل قیمت بالای سری دستگاهای مینلب بخاطر مارک و برند تجاری معرفی که دارن و همچنین بدلیل وارداتی بودن و قیمت ارز بیش از حد معقول دستکاه فلزیاب هست
   دستگاه سری الفا مونتاژ هستن و انحصارا برای شرکت الفا دتکتور هستن و مشتری مبلغ برند را پرداخت نمیکنه

   شعاع زن خطی یعنی بصورت ثابت استفاده میکنید و ردیاب چرخشی بلبرینگی نیست ، هر جهت که اپراتور بچرخد آن سمت را دستکاه کاوش میکند

   اسکن دستگاه الفا بصورت پالسی هست و فقط تصویر فلز و ابعاد آنرا مشخص میکند(بصورت سنسوری و گرادیومتری نیست)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − پنج =

7 روز هفته از 8 صبح تا 8 شب پاسخگوی شما هستیم

 تماس بگیرید: 2708-473-0912

  ارتباط جهت مشاوره، در تلگرام و واتساپ هم برقرار هست

شرکت آلفا الکترونیک از سال 82 فعالیت خود را در زمینه واردات و فروش دستگاه های فلزیاب و طلایاب و گنج یاب بصورت رسمی آغاز کرد و به حول و قوه الهی توانست یکی از بهترین شرکت های فعال در عرصه فلز یابی شود. این شرکت در سال 1384 به شماره ثبت 14564 در سازمان ثبت شرکت ها به ثبت رسید. شرکت آلفا الکترونیک بزرگترین وارد کننده در بین بیش از 10 شرکت فعال در این عرصه می باشد و با افتخار اعلام می دارد که تمامی دستگاه های این شرکت بصورت واقعی در بیش از 10 لایه مختلف خاک و سنگ به دست مشتری تست و تحویل داده می شود و تمامی محصولات با گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه میشوند . دلیل پایین بودن قیمت محصولات نیز واردات و پخش بصورت عمده می باشد و با سود ناچیزی بصورت عمده یا خرده بفروش میرسد .توجه داشته باشید که محصولات پیشنهادی شرکت که مدل و امکاناتشان در کاتالوگ شرکت موجود است ،کاملا اصل و قبلا حداقل دو بار توسط تیم مهندسی شرکت آلفا الکترونیک تست شده اند. قبل از خرید هرگونه سیستم فلز یاب و گنج یاب ،کیفیت و کارایی و قیمت شرکت آلفا الکترونیک را با سایر شرکت ها مقایسه کرده و سپس تصمیم بگیرید. همچنین کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره در زمینه خرید فلزیاب به شما خریداران محترم در سراسر کشور می باشند.