فلزیاب طلایاب گنج یاب Alpha SX9000

فلزیاب GFX 7000

معرفی فلزیاب GFX 7000

 فلزیاب GFX 7000 با فناوری جدید و ویژگی‌های جستجوی شگفت انگیز،از GPX 4500 پیشی گرفت.گنج یاب GFX 7000 دارای فناوری اختصاصی سنجش از دور چند مرحله‌ای (MPS)، فناوری ولتاژ دوگانه (DVT) و کنترل الکترونیکی هوشمند است.گنج یاب GFX 7000 با تعداد گزینه‌های بیشتر،دارای 8 متغیر دیجیتالی فرکانس است که هر کدام با کارایی خوب طراحی شده‌اند پس در شرایط خاص می‌توانید فرکانس‌های مختلفی را انتخاب کنید و به نتایج خوبی برسید. فلزیاب GFX-7000 با ویژگی‌های جدیدی که اضافه شده است قدرتمندتر و پرکاربردتر از همیشه شده است و با استفاده از فناوری جدید SETA، بی صداتر و در برابر تداخل نویز مقاوم‌تر است به طوری که کاوش و جستجو با این دستگاه لذتی واقعی را به همراه دارد. مهم نیست که چقدر در استفاده از گنج یاب حرفه‌ای هستید،GFX 7000 دارای عملکردها و حالت‌های جستجوی خودکار است که شما را در چند لحظه به یک کاوشگر حرفه‌ای تبدیل می‌کند.فلزیاب GFX-7000 با وجود ویژگی‌ صدای آستانه آرام،سیگنال‌های هدف بلندتر و تشخیص درست شما را به بهترین نتایج می‌رساند.

   فلزیاب GFX 7000

 

ویژگی‌های گنج یاب جی اف ایکس 7000

سرعت بالا:

زمان بندی‌های جدیدی که در دستگاه فلزیاب GFX-7000 ایجاد شده است باعث تشخیص سریع تر در این فلزیاب شده است،کاربران GPX 4500 می‌دانند که داشتن تقسیم‌بندی زمانی بیشتر چقدر می‌تواند در یک دستگاه فلزیاب ارزشمند باشد.

 عملکرد خوب دستگاه در شرایط مختلف:

گنج یاب GFX-7000 علاوه بر چهار زمان‌بندی موجود در مدل قبلی، دو زمان‌بندی جدید به نام‌های Enhance و Sharp را معرفی می کند.زمان‌بندی جدید Enhance یک ویژگی قدرتمند شبیه به زمان‌بندی Sensitive Smooth است با این تفاوت که باعث افزایش عمق نفوذ و بهینه شدن پاسخ سیگنال در اهداف کوچک و بزرگ می‌شود.زمان‌بندی Sharp برای محیط‌های بی سرو صدا مناسب‌تر است و قوی‌ترین تشخیص را در بین تمام گزینه‌های زمان‌بندی خاک فراهم می‌کند زمان‌بندی Sharp همچنین می‌تواند برای تقویت سیگنال‌های ضعیف استفاده شود.طراحی آمپلی فایر با ویژگی تقویت صدا و استفاده از اجزای کم سر وصدا و با کیفیت بالا، کیفیت سیگنال‌های پاسخ را را تضمین می‌کند.

تشخیص آسان با حالت‌های جستجوی خودکار:

فلزیاب ارزان و قوی GFX-7000 تعدادی مدل جستجوی اتوماتیک را ارائه می‌دهد که به شما امکان می‌دهد فوراً شروع به شناسایی کنید! علاوه بر حالت‌های جستجوی عمومی و عمیق،حالت سفارشی نیز وجود دارد که به شما امکان دسترسی به چهار حالت جستجوی دیگر از جمله حالت به شدت معدنی شده،نخاله‌های سخت شده، حالت قطعه و Test A را می‌دهد که برای شرایط خاص تعبیه شده‌اند و می‌توان تنظیمات همه این 6 حالت جستجو را به دلخواه تغییر داد.

طلایاب GFX 7000

 

مشخصات فنی فلزیاب GFX 7000

کاربردجستجوی طلا و عتیقه‌جات
فناوریMPS، DVT & SETA MPS، DVT ، SETA
انتقال/فرکانسالقای پالس پیشرفته،دوسطحی
کویل (استاندارد)11 اینچ Double-D
خروجی صدا هدفون/اسپیکر 6.35 میلی‌متری (1/4 اینچی)
صفحه نمایشصفحه نمایش 64x128 LCD پیکسل، انعکاسی
نور پس زمینهبا گزینه 'time-out' خودکار و قابل تنظیم
اتصالاز طریق USB
حافظهتنظیمات به طور خودکار ذخیره می‌شوند و تا زمان تغییر یا بازنشانی باقی می‌مانند.تنظیمات از پیش تعیین شده کارخانه در هنگام راه اندازی قابل بازیابی هستند.
حالت‌های تشخیصعمومی، عمیق و سفارشی. حالت‌های سفارشی عبارتند از:
حالت به شدت معدنی شده،نخاله‌های سخت شده، حالت قطعه و Test A
شناساییگزینه Iron Reject: محدوده 1 تا 10 و تمام فلز
زمان بندی‌هازیاد، نرمال، حساسیت کم، بسیار حساس و شارپ
تن صداقابل تنظیم از 1 تا 100
نوع صداآرام،عادی،عمیق و تقویت شده
بالانس زمینبالانس خودکار زمین، ثبوت و شناسایی: آهسته، متوسط ​​و سریع
نوع بالانس زمینعمومی، خاص و بالانس زمین در حالت خاموش
نقطه زنبا استفاده از دکمه Quick-Trak button و Quick-Trak
تنظیمات حساسیتقابل تنظیم از 1 تا 15
صدا/حذف نویزبه صورت خودکار و دستی در محدوده 0 تا 255
آستانهقابل تنظیم به وسیله کلید چرخشی
تنظیم حجم هدفمحدوده 1 تا 20
باتریباتری یون لیتیمی با تقویت کننده داخلی( 12 ساعته) همراه با شارژر
هشدار باتریهشدار صوتی
طول1100-1300 میلی متر (51.2 اینچ - 43.3 اینچ)
وزن2.4 کیلوگرم (5.3 پوند)
گارانتی 3 سال

 

دکمه های فلزیاب GFX 7000

 

قابلیت‌های جدید در دستگاه جی اف ایکس 7000

GB OFF برای خاک طبیعی: علاوه بر گزینه‌های نرمال و خاص بالانس زمین، گزینه سوم اکنون در دسترس است.در GB OFF مدار بالانس زمین برای تشخیص در عمق‌های بالاتر،زیاد می‌شود.این یک ویژگی مفید در خاک‌های بسیار نرم کمتر معدنی شده یا اشباع از نمک است.گزینه GB OFF همچنین برای کاوشگران گنج یا عتیقه‌جات در خاک‌ رس یا شنی بسیار کارآمد است.

نور پس زمینه: می‌توانید منوی LCD را در هر نوری،روز یا شب بخوانید.نور پس زمینه دارای بازه زمانی قابل تنظیم برای افزایش طول عمر باتری است.

تثبیت کننده آستانه بالانس: تثبیت کننده یک تنظیم کننده است که به اپراتور امکان کنترل کامل آستانه را می‌دهد و به مدار پردازش صدا متصل است بنابراین باید در ارتباط با چهار گزینه Audio Type استفاده شود. در شرایط محیطی بیصدا،اگر تثبیت کننده را کنترل کنید سیگنال‌های هدف ضعیف آشکارتر خواهند بود به این صورت که پایین آوردن آن آستانه واضح‌تری را برای شما فراهم می کند و کیفیت ضعیف‌ترین سیگنال‌های دریافتی بیشتر می‌شود.

TARGET VOLUME: این گزینه علاوه بر کنترل محدوده صدا که از بلند شدن بیش از حد صدای سیگنال‌ها جلوگیری می‌کند قدرت سیگنال هدف‌های نرم تر را افزایش می‌دهد. این ویژگی در شرایط وزش باد  و برای تنظیم میزان صدا در هنگام استفاده از بلندگوهای خارجی مفید است.از Target Volume همچنین می‌توان به عنوان تقویت کننده صوتی در خاک‌های نرم استفاده کرد و همچنین می‌تواند برای کاهش نویز سیگنال‌های زمین در خاک‌های بسیار معدنی استفاده شود. این یک ویژگی قدرتمند است و با کنترل تثبیت کننده کار می‌کند و می‌توانید تنظیمات دقیق‌تری انجام دهید.

 

اجزای دکمه های فلزیاب GFX 7000

 

بهبود کیفیت تشخیص در خاک‌های آلوده: هنگام جستجو در یک منطقه آلوده به ذرات مانند محیط معدن یا یک اردوگاه، قابلیت Iron Reject به اپراتور امکان می‌دهد تا سطح مورد نظر را از نرم تا سخت برای شناسایی تنظیم کند.این ویژگی در ترکیب با حالت جستجوی Hi Trash باعث می‌شود مناطقی با آلودگی‌های‌ شدید ارزش جستجو را داشته باشند همچنین برای کاوشگران حرفه‌ای عتیقه‌جات و جواهرات،کوچک‌ترین و عمیق‌ترین اهداف را که برای بیشتر گنج‌یاب‌ها نامرئی هستند را قابل شناسایی می‌کند.

BUILT-IN AMPLIFIER:با این قابلیت امکان شنیدن سیگنال‌های ملایم هدف را از اعماق زمین دارید.باتری یون لیتیمی طراحی شده جدید اکنون دارای یک تقویت‌کننده صوتی است که به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به تقویت‌کننده از یک بلندگوی خارجی استفاده کنید.سنسور مدار هوشمند به طور خودکار با استفاده از بلندگوی سیمی کیفیت صدا را افزایش می‌دهد.طراحی سیستم تقویت کننده صوتی و استفاده از قطعات با کیفیت باعث به حداقل رسیدن نویزها شده و در نتیجه سیگنال‌های واضح بدون صدای مزاحم دریافت می‌شود.

 

جدول مقایسه فلزیاب های سری ALPHA و فلزیاب های GFX 7000 از برند GRAIGAR و GPX 5000 از MINELAB

مشخصات/ اسم دستگاهفلزیاب آلفا 7000
Alpha SX7000
فلزیاب آلفا 9000
ALpha SX9000
فلزیاب GFX 7000
GFX 7000
جی پی ایکس 5000
GPX 5000
سیستم کاریپالسیپالسیپالسیپالسی
عمق زنی4-6 متر5-8 متر1.6 متر1.8 متر
تفکیکJust GoldJust Goldآهن و غیر آهنآهن و غیر آهن
نوع بالانسدستیاتوماتیکاتوماتیکاتوماتیک
اسکنداردداردنداردندارد
حذف ذراتدارددارددارددارد
قیمت67.000.000 تومان
 در تیر 1403 
90.000.000 تومان
 در تیر 1403 
40.000.000 تومان
 در تیر 1403 
190.000.000 تومان
 در تیر 1403 

 

شما هم امتیاز بدید (از راست به چپ)
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + یازده =

طلایاب گنج یاب فلز یاب