فلزیاب آلفا دتکتورز / مطالب فلزیابی / بهترین فلزیاب برای یافتن بطری های عتیقه کدام است؟
فلزیاب طلایاب گنج یاب Alpha SX9000

بهترین فلزیاب برای یافتن بطری های عتیقه کدام است؟

بهترین فلزیاب برای یافتن بطری های عتیقه کدام است؟

حفاری و جمع آوری بطری های عتیقه محبوبیت فراوانی بین کاوشگران دارد! احتمالا به دلیل حدس زدن راحت تر محل دفن آنها! از آنجایی که طی قرن های گذشته پیشرفت های فراوانی در توسعه شهری وجود داشته است، مکان های حفاری بی نظیری برای کاوش وجود دارد و یک بازار بزرگ برای بطری های قدیمی و شیشه ها ایجاد شده است که حتی در موارد خاص هزاران دلار ارزش دارند.

 

فلزیاب برای یافتن بطری

 

چه چیزی باعث می شود یک بطری قدیمی ارزش پول داشته باشد؟

اشکال غیر معمول، رنگ ها یا طرح های هنری  و برجسته سازی، یک بطری را جذاب تر می کند. در این فرایند، حروف یا طرح های برجسته ی شیشه ، برای تبلیغ محصول تولید می شود. تا زمانی که استفاده از برچسب های کاغذی در سال های 1890تولید شدند.

چه فلزیابی برای کشف بطری های عتیقه بهتر است؟

فلزیاب ها بطری ها را مستقیما نمی یابند و فقط به شما بهترین مکان را برای شروع حفاری نشان می دهند. یک فلزیاب برای یافتن بطری به شما کمک می کند تا در بقایای بازمانده از تخربی ساختمان های قدیمی و روستاهای قدیمی به کاوش بطری ها و اشیائ قدیمی بپردازید. کویل های جستجوی بزرگ، می توانند اشیاء بزرگتر را شناسایی کنند و عمق بیشتری را شناسایی کنند.

در بسیاری از نقاط کشور چون زمین دارای لایه ها و مواد گوناگونی نظیر کانی و املاح معدنی است ،شما به یک دستگاه با قابلت تفکیک نیاز دارید. شما  برای یافتن حفره ها و مقبره هه به یک فلزیاب با فرکانس کاری پایین نیاز دارید. بسیاری از آثار فلزی از آهن، برنج و فولاد تولید شده اند و حساسیت فلزیاب فرکانس پایین به این گونه فلزات بیشتر است فرکانس پایین بیشتر حساس به قرار دادن این نوع اهداف خواهد بود. در اینجا یک لیست قیمت فلزیاب برای مکان های گوناگون تهیه کرده ایم که می توانید مشاهده کنید

 

طلایاب برای یافتن بطری

 

بهترین بطری های عتیقه که ارزش کاوش دارند، کدامند؟

بطری هایی که بیشتر مطلوب هستند، قطعات اولیه آمریکایی از دهه 1700 تا اوایل دهه 1900 هستند که بیشتر بخاط دست ساز بودن آن هاست. از این رو، ساخت بطری های محتلفی برای نوشیدنی ها، مواد غذایی، دارو، سم، لوازم آرایشی و … متداول بوده است که ارزش وقت گذاشتن و یافتن دارند.با این حال وقتی شما یک بطری عتیقه پیدا می کنید می توانید امیدوار باشید که اشیائ دیگری نیز در اطراف وجود دارد.

 

بطری های قدیمی را کجا پیدا کنید؟

بیشتر بطری ها در مکان هایی یافت می شوند که با یافتن شیشه های قدیمی همراه هستند که شامل دفع زباله های دفن شده، اموال قدیمی (یا بیرون از خانه)، ساختمان های قدیمی و مناطق ساحلی است. نسل های قدیمی آمریکایی از زباله های خود در حیاط خلوت خود، گودال یا شهر تخریب شده اند.به غیر از بطری های قدیمی، سکه و جواهرات قدیم نیز شانس بسیاری برای ظاهر شدن دارند. برای شناسایی مناطق تخلیه قدیمی، به یک فلزیاب نیاز خواهید داشت. دستگاه فلزیاب بقایای فلز زنگ زده مانند بشکه ها ،حلقه ها، تجهیزات مزرعه قدیمی، قوطی های قلع و درب ها را شناسایی می کند.

 

گنج یاب برای یافتن بطری

 

بعضی از بهترین مکان ها برای یافتن بطری های عتیقه، چاله های دفن شده هستند.در بسیاری از موارد، نجیب زاده ها در محدوده املاک خود معمولا یک راه فرار داشتند که  برای ده تا بیست سال مورد استفاده قرار می گرفتند و پس از آن رها شده و با آجر، شن، سنگ یا خاک پر می شدند. بعضی از این دالان ها بسیار عمیق (به حدود 20 فوت) می رسند و به طور متوسط ​​حدود 10 فوت عمق دارند. اینجا جایی است که یک فلزیاب ایده آل برای شما مورد نیاز خواهد بود.

شما هم امتیاز بدید (از راست به چپ)
[کل: 10 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 4 =

طلایاب گنج یاب فلز یاب