فلزیاب آلفا دتکتورز / فلزیاب نقطه زن / فلزیاب آمریکا / فلزیاب طلایاب تصویری زوند جی پی آر ZOND GPR
فلزیاب طلایاب گنج یاب Alpha SX9000

فلزیاب طلایاب تصویری زوند جی پی آر ZOND GPR

فلزیاب طلایاب تصویری زوند جی پی آر ZOND GPR

ZOND GPR

دستگاه فلزیاب زوند جی پی آر محصول آکورالوکیتورز آمریکا

فلزیاب طلایاب تصویری زوند جی پی آر ZOND GPR

دستگاه فلزیاب زوند جی پی آر یک سیستم بسیار قوی GPR می باشد که توانایی کاوش در عمق های زیاد را دارد و از تولیدات شرکت accuratelocators  می باشد که با این فلزیاب میتوان پیشرفت فناوری را مشاهده کرد و موفقیت را با آن تجربه کرد . این دستگاه علاوه بر داشتن ویژگی هایی که اکثر دستگاه ها دارند دارای شاخص های دیگری است که آنرا از سایرین مجزا کرده است .

 

طلایاب ZOND GPR شرکت accurate locators

همونطور که در بالا اشاره شد این سیستم دارای کارکرد رادار الکترو مغناطیس ( GPR ) است که میتواند داده های دریافتی و تصاویر اسکن شده را بوسیله صفحه نمایش با کیفیت خود در اختیار اپراتور قرار بدهد و میتواند تا عمق 30 متری با نهایت دقت کاوش کند چرا که این سیستم دارای آنتن های مجهز جدیدی است که در مدل های قبلی وجود نداشته است این 8 آنتن بکار رفته باعث شده اند تا هم عمق کاوش و هم دقت جستو جو بالا برود و همچنین این فلزیاب دارای سیستم آنتن 100 مگاهرتزی با دو سطح پوشش دار است که در کارکرد بهینه این دستگاه موثرند پس شما میتوانید تا عمق زیادی از وجود هر فلزی با خبر شوید و در صورت تمایل به حفاری بپردازید . این سیستم دارای مانیتور اختصاصی و با کیفیتی است که از طریق آن میتوان مکان دقیق و جنس و عمق هدف را بدست آورد که این سیستم بطور پیشفرض دارای سیستم عامل Windos -xp است .

فلزیاب طلایاب تصویری زوند جی پی آر ZOND GPR

ردیاب حرفه ای zond GPR برای انواع عملیات صنعتی و کشف معادن , یافتن دفینه و گنج , تونل ها و حفره ها و… بسیار مناسب است ودارای سیستم تفکیک فلزات است که به فلزهای بی ارزش توجهی ندارد و سیگنال های دریافتی از آنها را در کار خود دخالت نمیدهد . این دستگاه علاوه بر تایید توسط مردم و استفاده کنندگان از آن دارای تاییدیه استاندارد FCC ایالات متحده آمریکا نیز هست که هرگونه شک و شبهه ای را در مورد آن برطرف میسازد و از مزیت های دیگر آن میتوان به 3سال گارانتی و 5 سال خدمات پشتیبانی پس از فروش نام برد . این ها همه ویژگی هایی است که این فلزیاب رو به یکی از بهترین ها تبدیل کرده است

ZOND GPR

ویژگی ها:

  •        سیستم کارکرد رادار الکترومغناطیس (GPR).
  •        دارای 8 آنتن جستجوگر جهت مکانهای مختلف.
  •        دارای استاندارد (FCC) ایالات متحده آمریکا.
  •        دارای سیستم آنتن 100 مگاهرتزی با دو سطح پوشش دار.
  •        دارای مانیتور اختصاصی و محیط Windos- XP.
  •        دارای فرمان دهندة مسیردار و پیمایش اسکن طولی.
  •        مناسب جهت عملیاتهای صنعتی و اکتشافی معادن.
  •        عمق کاوش 10 متر مفید.
  •        3 سال گارانتی 
شما هم امتیاز بدید (از راست به چپ)
[کل: 1 میانگین: 3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

طلایاب گنج یاب فلز یاب