فلزیاب آلفا دتکتورز / فلزیاب نقطه زن / فلزیاب پالسی (PI) / دستگاه جی پی ایکس 5000 GPX فلزیاب محبوب کاوشگران
فلزیاب طلایاب گنج یاب Alpha SX9000

دستگاه جی پی ایکس 5000 GPX فلزیاب محبوب کاوشگران

آموزش یافتن طلا با استفاده از دستگاه فلزیاب GPX 5000

دستگاه جی پی ایکس 5000 یکی از بهترین دستگاه های جهان بوده که بیشترین تعداد موفقیت را در بازه عمق 1 متر داشته است و یکی از دستگاه هایی است که واقعا نمی توان ایرادی روی آن گذاشت. عملکرد دقیق این دستگاه در کنار حذف ذرات بالا، آن را به یکی ازبهترین دستگاه های جهان تبدیل کرده است و اگر با توجه به شرایط ایران بخواهیم این دستگاه را مورد بررسی قرار دهیم با اطمینان می توان گفت که در عمق 1 تا 1.5 متر اهداف زیادی نمانده که با این دستگاه بتوان در ایران آن را شناسایی کرد.
این دستگاه در 10 سال گذشته یکی از پرطرفدارترین دستگاه ها در شهرهای مختلف ایران بوده و برای ساحل گردی و شناسایی اهداف ریز و در واقع سکه یابی دستگاه فوق العاده ای می باشد. قابل ذکر است این دستگاه برای افراد آماتور به هیچ عنوان مناسب نیست و بدون اپراتوری دقیق و حرفه ای نمی توان از آن استفاده کرد.

 اگر شما هم مانند بیشتر کاربران قصد خرید و یا سوالی در مورد جی پی ایکس 5000 دست دوم دارید، پیشنهاد ما به شما این است که قبل از اقدام به هر کاری مقاله فلزیاب دست دوم را بخوانید و بعد تصمیم بگیرید. 

 

دستگاه فلزیاب GPX 5000

 

دستگاه جی پی ایکس GPX 5000

دستگاه جی پی ایکس 5000 معیار جدیدی را در تکنولوژی تشخیص و شناسایی طلا بوجود آورده است. این دستگاه با ویژگی‌ها و عملکردهای شگفت آور خود نه تنها نسبت به انواع قبلی خود، فلزیاب GPX 4500، برتری دارد بلکه در دسته و گروهی مخصوص به خود قرار دارد.
تکنولوژیهای خاص GPX 5000 عبارت از حس کردن چندین دوره‌ای (MPS)، تکنولوژی ولتاژ دوگانه (DVT)، و تنظیم زمانبندی الکترونیکی هوشمند (SETA) می‌باشد. دستگاه جی پی ایکس 5000 دارای عملکرد بالا قادر به یافتن میزان طلای بیشتری نسبت به انواع قبلی می‌باشد. شما با این دستگاه می‌توانید قطعات کوچک فلزات که کمتر از گرم وزن دارند و یا قطعات بسیار بزرگی که با دیگر دستگاه‌ها مشخص نمی‌شوند و اشیایی بین این اندازه‌ها را بیابید. تفکیک جی پی ایکس 5000 به صوت آهنی و غیر آهنی است به این معنی که فلزات را به دو گروه آهن و غیر آهن جدا میکند.

قطعات الکترونیکی پیشرفته جدید، خاکها/ زمانبندیهای جدید و میزان بسیاری از ویژگی‌ها با توانایی GPX افسانه-ای ترکیب شده است تا بتواند میزان کانی شدن و معدنی شدن زمین را مشخص نماید و از نظر عمق برتری قابل ملاحظه‌ای بردیگر دستگاه‌ها داشته باشد.
به کارگیری ویژگی‌ها، عملکرد‌ها و صنعت خاص و منحصر به فرد در این دستگاه سبب شده است که تکنولوژی ثبت شده تضمین نماید که ردیابهای GPX می‌توانند به طور آرام و آهسته در میان شرایط زمین بسیار سخت نیز نفوذ نمایند، درحالیکه هنوز عمق زیاد و حساسیت بالا نسبت به قطعات فلزات را نیز دارا می‌باشند. متخصصین و حرفه ای‌ها آگاهی دارند که دستگاههای GPX قادر به تشخیص دادن و یافتن طلا درعمقی بیشتر از بقیه دستگاههای، و در تمامی شرایط زمینی می‌باشند. به این دلیل ما با اطمینان بیان می‌کنیم که دستگاه جی پی ایکس از نظر عمق دارای برتری و مزیت می‌باشد.

 

دستگاه جی پی ایکس 5000

 

امکانات فلزیاب جی پی ایکس 5000

 •        قابلیت شناسایی فلزات تا عمق 1.5 متر
 •        قابلیت حذف ذرات تا 95%
 •        قابلیت بالانس خودکار و حذف اثرات زمین
 •        قابلیت کار در شوره زار و مناطق با آلودگی بالا
 •        قابلیت حذف پارازیت ها از طریق سیستم تلفیق فرکانسی
 •        قابلیت تفکیک و جداسازی فلزات به دو گروه آهنی و غیر آهنی
 •        حساسیت بالا در شناسایی ناگت های فلزی
 •        حساسیت به ریز ترین فلزات
 •        دارای دیسک های ضد آب و ضد ضربه
 •        قابلیت کار در مناطق مرطوب

 

پکیج دستگاه جی پی ایکس 5000

 

برای اطلاع از قیمت دیگر دستگاه ها از شرکت ماینلب مانند قیمت دستگاه جی پی زد ۷۰۰۰ و برای دریافت مشاوره رایگان در مورد خرید فلزیاب روی لینک کلیک کنید.

 

ویژگی‌های دستگاه فلزیاب GPX 5000 

 •        MPS، DVT & SETA: این تکنولوژی‌ها پیشرفته‌ترین دستگاه حرفه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد که هنوزهم شنیدن صدا و نویز قطعات فلزات با آن کمی مشکل می‌باشد.
 •        زمانبندی‌ها و تنظیمات جدید: این زمانبندی‌ها دستگاه فلزیاب GPX 5000 را بهتر و جامع‌تر از قبل می‌سازد. شبیه به این است که 8 ردیاب را در یک دستگاه دارید. علاوه بر پنج زمانبندی و تنظیم موجود در انواع قبلی، دستگاه فلزیاب GPX 5000 سه تنظیم و زمانبندی جدید را نیز ارائه نموده است که عبارتند از: سکه/عتیقه جات، نمک/ طلا و طلای خالص.
 •        زمانبندی و تنظیم طلای خالص: عمق و حساسیتی بسیار زیاد را ارائه می‌نماید. و قطعات فلزات بسیار زیادتری از آنچه تصور می‌شود در زمین وجود دارد را تشخیص می‌دهد.
 •        زمانبندی و تنظیم نمک/ طلا: برای شناسایی قطعات ریز فلزات در زمینهای شور مانند ساحل دریا مناسب می‌باشد.
 •        زمانبندی و تنظیم سکه/ عتیقه جات: این عمیق‌ترین جستجو است حتی برای شرایط زمینهای هموار.
 •        افزایش زمانبندی و تنظیمات اصلاح شده: برای عمق بیشتر می‌باشد.
 •        ویژگیهای الکترونیکی بهبود یافته و اصلاح شده: برای افزایش حساسیت نسبت به اشیاء و عملکرد متعادل زمینی می‌باشد.
 •        حالت جستجوی از پیش تعیین شده: امکان روشن کردن راحت دستگاه و شروع جستجو و ردیابی را فراهم می‌آورد. علاوه بر تنظیمات برای جستجوی عمومی و عمیق، تنظیم برای جستجو در شرایط دارای مواد معدنی بسیار زیاد، قطعات زمین یا جالیز، دارای ضایعات زیاد و نشان دادن دقیق محل قطعات ریزرا نیز دارا می‌باشد. هر شش حالت جستجو می‌توانند برای تنظیمات و شرایط مطلوب و مورد نظر شما تغییر یافته و اصلاح گردند. حالتهای جستجوی موجود در منو می‌توانند تغییر نام نیز داده شوند.

 

دستگاه جی پی ایکس 5000

 

 •        تقویت و افزایش زیاد دریافت: این تنظیمات شما را قادر به کنترل حساسیت زیاد و دقیق برای عملکرد مطلوب و بهینه می‌سازد.
 •        متعادل ساختن اتوماتیک زمین: گزینه‌ها ی تنظیم دستگاه برای مطابقت یافتن با تمامی شرایط زمینی را راحت و آسان می‌سازد. مثلاً: (ثابت، ردیابی، سرعت ردیابی، نوع متعادل ساختن زمین، دکمه ردیابی سریع)
 •        تنظیمات صوتی: برای به حداکثر رساندن سیگنالهای اشیاء متناسب با توانایی شنیدن شما بکار می‌رود مثلاً (آستانه و شروع صدا، تون صدا، نوع صدا، اوج سیگنال، صدای اشیاء، محدوده صدا، تثبیت و متعادل کننده صدا)
 •        عدم پذیرش آهن: قابل تنظیم برای میزان ضایعات و تکه‌های آهن موجود در منطقه مورد جستجو می‌باشد.
 •        کنترل حرکت و تکان‌ها: قابل تنظیم برای تصابق یافتن با سرعت حرکت دادن دستگاه توسط شما و بهینه سازی واکنش‌ها نسبت به اشیاء می‌باشد.
 •        تون: (که به عنوان متوقف کننده نویز و اختلالات نیز شناخته می‌شود) گزینه‌های تنظیم اتوماتیک و دستی برای به حداقل رساندن تداخل‌ها و پارازیتهای الکتریکی.
 •        نور صفحه زمینه: شما را قادر به خواندن منوی LCD در هر نوری می‌سازد و شما را قادر به ردیابی در روز و شب می‌سازد. همچنین مدت روشن ماندن نور صفحه زمینه قابل تنظیم می‌باشد تا بدین طریق در مصرف باتری صرفه جویی شود.
 •        باتری LI یونی سبک: دارای قابلیت تقویت بلندگوی توکار دستگاه می‌باشد.
 •        دو کویل: طبق استاندارد دارای دو کویل دو بعدی 11 اینچی به اضافه یک حلقه کویل یا سیم پیچ 11 اینچی می‌باشد که جامعیت و ارزش بیشتری را برای شما فراهم می‌آورد.
 •        زبان‌ها: انگلیسی، اسپانیایی، روسی و عربی (تنها در کتابچه راهنما)

 

 

انواع لوپ جی پی ایکس 5000

در صورت خرید دستگاه GPX 5000، با دو لوپ استاندارد به شما داده میشود. و دیگر لوپ ها هزینه جداگانه ای دارد. قیمت یکی از لوپ های DD در اندازه 64 اینچ این نقطه زن 45 میلیون تومان است.

 

انواع لوپ جی پی ایکس 5000

 

 

جدول مقایسه فلزیاب های سری ALPHA و فلزیاب های سری GPX از شرکت MINELAB

 

مشخصات/ اسم دستگاهفلزیاب آلفا 7000
Alpha SX7000
فلزیاب آلفا 9000
ALpha SX9000
جی پی ایکس 5000
GPX 5000
جی پی ایکس 4500
GPX 4500
سیستم کاریپالسیپالسیپالسیپالسی
عمق زنی4-6 متر5-8 متر1.8 متر1.5 متر
تفکیکJust GoldJust Goldآهن و غیر آهنآهن و غیر آهن
نوع بالانسدستیاتوماتیکاتوماتیکاتوماتیک
اسکنداردداردنداردندارد
حذف ذراتدارددارددارددارد
قیمت67.000.000 تومان
 در فروردین 1403 
90.000.000 تومان
 در فروردین 1403 
190.000.000 تومان
 در فروردین 1403 
180.000.000 تومان
 در فروردین 1403 

 

 

در جدول بالا  قیمت دستگاه جی پی ایکس  5000، جی پی ایکس 4500، آلفا 7000 و 9000 را مشاهده میکنید. میتوانید دیگر مشخصات اصلی این 4 فلزیاب را مقایسه کرده و با توجه به نیاز خود خریداری کنید.

 

 

فیلم فلزیاب جی پی ایکس 5000

شما هم امتیاز بدید (از راست به چپ)
[کل: 25 میانگین: 3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − یازده =

طلایاب گنج یاب فلز یاب