فلزیاب آلفا دتکتورز / مطالب فلزیابی / فلزیاب گوشی | موبایل خود را به فلزیاب تبدیل کنید + معرفی 5 برنامه واقعی
فلزیاب طلایاب گنج یاب Alpha SX9000

فلزیاب گوشی | موبایل خود را به فلزیاب تبدیل کنید + معرفی 5 برنامه واقعی

مقدمه

آیا تا به حال آرزو کرده اید وسیله ای داشته باشید که به شما کمک کند وسایل فلزی گم شده خود را به راحتی پیدا کنید؟ و یا حتی به شما در پیدا کردن طلای زیرخاکی کمک کند؟ آیا از گم کردن وسایل گرانبهای فلزی خود در خاک یا خانه و تلاش برای یافتن آنها خسته شده اید؟ خب، خبر خوب این است که اکنون یک راه حل برای مشکل شما وجود دارد، و درست در دسترس شماست! در این مطلب به معرفی چند برنامه فلزیاب گوشی برای سیستم عامل اندروید می پردازیم، اَپ هایی انقلابی که گوشی شما را به یک فلزیاب قدرتمند تبدیل می کنند.در این مقاله نگاهی دقیق‌تر به فلزیاب‌های گوشی اندرویدی می‌اندازیم و تعدادی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های موجود را به شما معرفی می‌کنیم.

 

فلزیاب گوشی

 

فلزیاب گوشی چیست و آیا واقعا کار می کند؟

همانطور که تکنولوژی به تکامل خود ادامه می دهد، قابلیت های تلفن های هوشمند ما نیز به طور فزاینده ای پیشرفته تر می شود. یکی از آخرین پیشرفت ها، توسعه اپلیکیشن های اندرویدی فلزیاب گوشی است که می تواند گوشی شما را به ابزاری مفید برای یافتن اجسام فلزی تبدیل کند.

برخی افراد که نمی خواهند پول زیادی برای خرید دستگاه گنج یاب خرج کنند و همیشه به این فکر می کنند که چگونه گنج پیدا کنم در اولین قدم خود از این برنامه ها استفاده می کنند.

اول از همه مهم است که بدانید این برنامه ها چگونه کار می کنند؟

در اصل، آنها از حسگر مغناطیس سنج داخلی گوشی برای تشخیص تغییرات میدان مغناطیسی اطراف شما استفاده می کنند.  هنگامی که اجسام فلزی در نزدیکی شما هستند، می توانند این میدان را مختل کنند و باعث شوند که تلفن یک هشدار منتشر کند. پس نتیجه اول این که گوشی شما باید دارای قابلیت  باشد.

در حالی که این برنامه ها به اندازه دستگاه های گران قیمت قدرتمند نیستند، اما هنوز هم می توانند در شرایط خاص کاملاً مؤثر باشند و به دادمان برسند! به عنوان مثال، می توان از آنها برای یافتن کلید گم شده سنجاق، سوزن یا سایر اشیاء فلزی کوچک در خانه یا خاک استفاده کرد. آنها همچنین می توانند برای علاقه مندانی که می خواهند به سرعت یک منطقه را برای اشیاء فلزی اسکن کنند، بدون اینکه فلزیاب بخرند مفید باشند.

 

کدام گوشی ها مغناطیس سنج دارند؟

برای اینکه برنامه طلایاب گوشی به درستی کار بکند باید گوشی موبایل شما قابلیت سنسور مغناطیسی یا مغناطیس سنج را داشته باشد. تقریبا تمام گوشی‌های هوشمند مجهز به سنسور مغناطیسی هستند. برای استفاده از سنسور مغناطیسی گوشی خود می‌توانید یک برنامه قطب نما را از Google Play دانلود و نصب کنید. اگر قطب نما روی گوشی شما کار کرد، یعنی گوشی مجهز به سنسور مغناطیسی است.

 

برنامه های فلزیاب گوشی

حال بیایید نگاهی به برخی از بهترین برنامه های فلزیاب گوشی اندرویدی بیندازیم

در حال حاضر، نرم افزارهای فلزیاب زیادی برای گوشی های آیفون iOS و Android در دسترس هستند. برخی از این نرم افزارها رایگان هستند و برخی دیگر پولی هستند.

در ادامه، به معرفی چند نرم افزار پرطرفدار فلزیاب گوشی اندروید که رایگان و کارآمد هستند می پردازیم:

 

1-برنامه فلز یاب گوشی Metal Detector

برنامه فلز یاب گوشی Metal Detector

 

برنامه فلز یاب گوشی Metal Detector

این برنامه یکی از محبوب ترین برنامه های فلزیاب در بازار است که بیش از 10 میلیون دانلود دارد. دارای یک رابط کاربری ساده و کاربر پسند است که به شما امکان می دهد اشیاء فلزی را به سرعت اسکن کنید. همچنین می‌توانید حساسیت را به گونه‌ای تنظیم کنید که با نیازهایتان مطابقت داشته باشد.

برای تبدیل موبایل به فلزیاب یا طلایاب قصد داریم برنامه ای را به شما معرفی کنیم که این قابلیت را در تلفن همراه شما ایجاد می کند. برنامه فلزیاب گوشی Metal Detector یک اپ اندرویدی برای تمام گوشی های اندرویدی سامسونگ و شیائومی و هواوی و … است (البته با سایر گوشی ها نیز سازگار هست) که با کمک خاصیت مغناطیس سنج تلفن های هوشمند، آنها را به یک فلزیاب همراه تبدیل می کند. بعضی از افراد از این فلزیاب بعنوان فلزیاب دستی استفاده می کنند.

این برنامه بهترین طلایاب گوشی است و در یافتن وسایل گمشده ی فلزی مانند کلید در فضای آزاد بسیار مفید است ، اما از این برنامه انتظار نداشته باشید مانند دستگاه های حرفه ای و گران فلزیاب و گنج یاب عمل کند. این نرم افزار بر روی تلفن های هوشمند با سیستم عامل آندروید قابل نصب است.

با دانلود نرم افزار فلزیاب برای اندروید می توانید انواع فلز و امواج مغناطیسی را پیدا کنید. این برنامه میدان مغناطیسی را با استفاده از حسگر موجود در گوشی، اندازه می گیرد. سطح میدان مغناطیسی در طبیعت، برابر با 49μT یا 490mG است. چنانچه به فلز نزدیک شوید، قدرت میدان افزایش می یابد. علاوه بر این می توانید سیم های برق در دیوار را نیز پیدا کنید.

دقت برنامه کاملا به حسگر تلفن شما بستگی دارد و فراموش نکنید که حسگر مغناطیسی، تحت تاثیر تجهیزات الکتریکی مثل تلویزیون، رایانه و … قرار دارد. اگر برنامه به درستی کار نکرد، احتمالا یا حسگر مغناطیسی ندارید و یا آسیب دیده است.

 

 

برای دانلود نرم افزار طلایاب واقعی برای موبایل کلیک کنید

دانلود مستقیمدانلود برنامه فلزیاب گوشیدانلود از گوگل پلیدانلود برنامه طلایاب گوشی

 

 

 

2- برنامه طلایاب گوشی Metal Detector

برنامه فلز یاب گوشی Metal Detector

 

برنامه فلز یاب گوشی Metal Detector

یکی دیگر از گزینه های با بیش از 10 میلیون بار دانلود و رتبه بالای 4.3 از 5 برنامه طلایاب گوشی Metal Detector هست. این برنامه از قویترین نرم افزارهای طلایاب اندروید است و به شما امکان می دهد تنظیمات صدای هشدار و لرزش را سفارشی کنید. همچنین دارای حالت قطب نما است که می تواند به شما در تعیین جهت جسم فلزی کمک کند.

طلایاب گوشی Metal Detector برنامه ای است که با اندازه گیری مقدار میدان مغناطیسی ، وجود فلز را در همان نزدیکی تشخیص می دهد. این ابزار مفید از حسگر مغناطیسی داخلی دستگاه همراه شما استفاده می کند و سطح میدان مغناطیسی را در μT (میکروتسلا) نشان می دهد. سطح میدان مغناطیسی (EMF) در طبیعت حدود 49 μT (میکرو تسلا) یا 490 میلی گرم (میلی گاوس) است. در حدود 1μT = 10 میلی گرم اگر فلز نزدیک باشد ، مقدار میدان مغناطیسی افزایش می یابد.

حسگر فلزیاب اندروید اجازه می دهد هر شی فلزی در منطقه شناسایی شود، زیرا تمام فلزات میدان مغناطیسی تولید می کنند که می توان با این ابزار اندازه گیری کرد. استفاده از آن کاملاً ساده است: این برنامه را روی دستگاه همراه خود راه اندازی کنید و آن را به اطراف حرکت دهید. خواهید دید که سطح میدان مغناطیسی نشان داده شده روی صفحه دائماً در حال نوسان است. خطوط رنگارنگ نشان دهنده سه بعد هستند و اعداد در بالا مقدار سطح میدان مغناطیسی (EMF) را نشان می دهد. نمودار افزایش می یابد و دستگاه می لرزد و صداهای مربوط به نزدیک بودن فلز را ایجاد می کند. در تنظیمات می توانید حساسیت لرزش و جلوه های صوتی را تغییر دهید.

 

برای دانلود فلزیاب گوشی اندروید کلیک کنید

دانلود مستقیمدانلود برنامه فلزیاب گوشیدانلود از گوگل پلیدانلود برنامه طلایاب گوشی

 

 

3- برنامه فلزیاب گوشی Metal Detector  Metal Sensor

 

برنامه فلزیاب گوشی Metal Detector  Metal Sensor

 

برنامه فلزیاب گوشی Metal Detector  Metal Sensor

نرم افزار فلزیاب گوشی Metal Detector  Metal Sensor از سری برنامه های جستجوگر فلز و طلا مخصوص سیستم عامل اندروید می باشد که روی ورژن های اندروید 5 و بالاتر قابل اجرا است. این برنامه با بیش از 1 میلیون بار دانلود و امتیاز 3.8 از 5 توانسته طرفداران زیادی پیدا کند و بخصوص برای فلزیاب گوشی شیائومی و سامسونگ سازگاری کامل دارد.

این برنامه طلایاب Metal Detector: Metal Sensor راه حل مناسبی برای شماست. به سادگی با این برنامه می توانید اشیای گم شده خود را پیدا کنید. فقط دقت داشته باشید این برنامه با سنسور میدان مغناطیسی کار میکند. بدون سنسور کارایی ندارد

البته نباید انتظار داشته باشید تنها با یک برنامه تمام قابلیت ها و کیفیت های طلایاب های واقعی را تجربه کنید اما می توانید قسمت زیادی از امکانات فلزیاب ارزان و قوی را تنها توسط این نرم افزار در گوشی موبایل خود تجربه نمایید و از قابلیت های ان استفاده کنید.

این نرم افزار گوشی شما را به طلایاب تبدیل می کند و از قابلیت‌های مختلفی مانند فیلتر کردن فلزات و تنظیم حساسیت برخوردار است.

 

برای دانلود طلایاب برای گوشی اندروید کلیک کنید

دانلود مستقیمدانلود برنامه فلزیاب گوشیدانلود از گوگل پلیدانلود برنامه طلایاب گوشی

 

 

 

4- برنامه فلزیاب گوشی Metal Detector & Gold Detector

 

برنامه فلزیاب گوشی  Metal Detector & Gold Detector

 

برنامه فلزیاب گوشی  Metal Detector & Gold Detector

برنامه گنج یاب و طلایاب گوشی Metal Detector & Gold Detector با تعداد دانلود بیشتر از 100.000 و امتیاز 4.2 از 5 از دیگر برنامه های گنج یاب برای گوشی های سامسونگ، شیائومی، هواوی، نوکیا، پوکو و ردمی است. دارای یک رابط منحصر به فرد با نمایشگر بصری است که قدرت میدان مغناطیسی را نشان می دهد. همچنین دارای ویژگی “جستجوی هوشمند” است که می تواند به شما در یافتن اجسام فلزی کوچک کمک کند.

این نرم افزار یک برنامه فلزیاب تصویری برای موبایل است که به شما امکان اسکن زمین برای گنج با گوشی خود را می دهد. این نرم افزار دارای ویژگی های پیشرفته ای مانند تنظیم حساسیت، تنظیم عمق و هشدار صوتی است و از الگوریتم‌های پیشرفته برای تشخیص طلا استفاده می‌کند.

در حالی که این برنامه ها می توانند مفید باشند، مهم است که محدودیت های آنها را در نظر داشته باشید. همانطور که قبلا ذکر شد، آنها به اندازه فلزیاب های سنتی قدرتمند نیستند و ممکن است برای همه موقعیت ها مناسب نباشند. علاوه بر این، ممکن است در مناطقی با سطوح بالای تداخل الکترومغناطیسی دقیق نباشند.

 

 

برای دانلود گنج یاب برای گوشی اندروید کلیک کنید

دانلود مستقیمدانلود برنامه فلزیاب گوشیدانلود از گوگل پلیدانلود برنامه طلایاب گوشی

 

 

 

5- برنامه فلزیاب گوشی Metal Detector Metal Finder

 

برنامه فلزیاب گوشی Metal Detector Metal Finder

 

برنامه فلزیاب گوشی Metal Detector Metal Finder

 

برنامه فلزیاب گوشی Metal Detector Metal Finder یک نرم افزار طلایاب تصویری گوشیهای اندروید است که با مدل های مختلف گوشی ها مثل سامسونگ و شیائومی ساگار هست و دارای ویژگی های پیشرفته زیادی است، مانند:

 • امکان تنظیم حساسیت فلزیاب
 • امکان ذخیره نتایج اسکن
 • امکان استفاده از حالت های مختلف اسکن
 • امکان تشخیص انواع مختلف فلزات

Metal Detector Metal Finder بیشتر از 500.000 باز دانلود شده است و امتیاز کاربران به 4.3 از 5 است. این برنامه از مغناطیس سنج داخلی گوشی شما برای تشخیص اجسام فلزی اطراف شما استفاده می کند. استفاده از آن آسان است و تنظیمات مختلفی دارد و به شما امکان می دهد تنظیمات حساسیت و صدا را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید.

نرم افزار طلایاب واقعی برای موبایل از طریق قابلیت های پیشرفته ای که دارد برای تشخیص طلا استفاده می کند. Metal Detector Metal Finder دارای رابط کاربری ساده و کاربرپسند است و استفاده از آن آسان است.

 

 

برای دانلود گنج یاب گوشی اندروید کلیک کنید

دانلود مستقیمدانلود برنامه فلزیاب گوشیدانلود از گوگل پلیدانلود برنامه طلایاب گوشی

 

 

کاربردهای برنامه های فلزیاب گوشی چیست؟

شما ممکن است از فلزیاب گوشی برای یافتن سیم های برق در دیوارها یا میخ ها و یا لوله های آهنی روی زمین استفاده کنید …  دقت ابزار کاملاً به حسگر دستگاه تلفن همراه شما بستگی دارد. لطفا توجه داشته باشید که به دلیل امواج الکترومغناطیسی، حسگر مغناطیسی تحت تأثیر تجهیزات الکترونیکی قرار می گیرد.

برنامه فلزیاب گوشی نمی تواند نقره و سکه های ساخته شده با مس را تشخیص دهد چرا که آنها به عنوان فلزات غیر آهنی طبقه بندی می شوند که هیچ میدان مغناطیسی ندارند.

توجه! هر مدل از تلفن های هوشمند سنسور میدان مغناطیسی ندارد. اگر دستگاه شما این قابلیت را نداشته باشد ، برنامه کار نمی کند.

با استفاده از برنامه فلزیاب گوشی می تونید کارهای مختلفی بکنید مثل:

 • جستجوی فلزات گمشده: فلزیاب‌های گوشی اندروید می‌توانند به شما کمک کنند تا فلزات گمشده مانند جواهرات، سکه‌ها و لوازم الکترونیکی را پیدا کنید.
 • فعالیت‌های تفریحی: فلزیاب‌های گوشی اندروید می‌توانند برای فعالیت‌های تفریحی مانند گنج‌یابی و باستان‌شناسی استفاده شوند.

 

مزایا و معایب فلزیاب گوشی اندروید

فلزیاب‌های گوشی اندروید مزایا و معایب مختلفی دارند که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

 • مزایای فلزیاب گوشی اندروید
 • رایگان: برنامه های فلزیاب‌ گوشی اندروید اکثرا اریگان هستند و می توانید از گوگل پلی استور دانلود کنید . با این حال ورژن های پولی نیز موجود هستن که قابلیت های بیشتری به شما می دهند.
 • دسترس پذیر: گوشی موبایل هر کسی که قابلیت سنسور مغناطیسی را داشته باشد می توانید از فلزیاب گوشی خود استفاده کند
 • کارایی خوب: فلزیاب‌های گوشی اندروید در برخی موارد می‌توانند در حد چند سانتی متری عملکردی مشابه فلزیاب‌های حرفه‌ای داشته باشند.
 • نیازی به هیچ گونه آموزش خاصی ندارند.
 • بی خطر

 

 

 • معایب فلزیاب گوشی اندروید
 • دقت پایین: فلزیاب‌های گوشی اندروید به دلیل استفاده از حسگر مغناطیسی داخلی، دقت کمتری نسبت به فلزیاب‌های حرفه‌ای دارند.
 • محدودیت در عمق کاوش: فلزیاب‌های گوشی اندروید معمولاً نمی‌توانند در عمق زیادی کاوش کنند.
 • عدم توانایی تشخیص نوع فلز: فلزیاب‌های گوشی اندروید معمولاً نمی‌توانند نوع فلز را تشخیص دهند.
 • فقط می توانند فلزات مغناطیسی را تشخیص دهند.
 • حساسیت به میدان مغناطیسی: فلزیاب گوشی اندروید به میدان مغناطیسی حساس است و ممکن است توسط میدان مغناطیسی مصنوعی مانند میدان مغناطیسی ناشی از سیم برق یا وسایل الکترونیکی مختل شود.

 

قیمت دستگاه گنج یاب موبایلی

دستگاه گنج یابی موبایلی که بتواند مستقل از پکیج اصلی دستگاه کار بکند و انتظارات شما مثل پیدا کردن گنج و طلای مدفون در عمق بالا را داشته باشد وجود خارجی ندارد دوستان. به تبلیغات دروغینی که در سطح اینترنت تحت عنوان دستگاه گنج یاب موبایلی هست توجه نکنید. اگر منظور شما از دستگاه گنج یاب موبایلی، نرم افزار های طلایاب اندروید هستند، این نرم افزارها معمولا رایگان هستند و در نسخه های پولی تنها یکسری امکانات اضافی گنجانده شده است که چندان هم به کار شما نخواهند آمد. قیمت دستگاه طلایاب موبایلی بین 1 دلار تا 5 دلار در مارکت های دانلود نرم افزار مانند GooglePlay قرار داده شده است.

 

سنسور مغناطیسی چیست؟

سنسور مغناطیسی یا سنسور مغناطیس سنج، یکی از مهم‌ترین سنسورهای تلفن‌های همراه است که وظیفه تشخیص، اندازه گیری و تعیین جهت میدان‌های مغناطیسی از جمله میدان مغناطیسی زمین را دارد

سنسورهای مغناطیسی دارای انواع مختلفی هستند، اما رایج ترین نوع آنها سنسور اثر هال است. سنسورهای اثر هال از یک اثر الکتریکی به نام اثر هال استفاده می کنند. این اثر زمانی رخ می دهد که یک میدان مغناطیسی بر جریان الکتریکی در یک ماده نیمه هادی وارد شود.

سنسورهای مغناطیسی در تلفن های همراه برای چندین منظور استفاده می شوند. یکی از رایج ترین کاربردها استفاده از آنها برای جهت یابی است. سنسورهای مغناطیسی می توانند جهت شمال مغناطیسی را تشخیص دهند و به دستگاه های تلفن همراه اجازه می دهند تا قطب نما را نشان دهند.

اکثر تلفن های همراه مدرن بعد از سال 2017 دارای سنسور مغناطیسی هستند. با این حال، برخی از تلفن های ارزان قیمت ممکن است فاقد این سنسور باشند.

برای اینکه بفهمید گوشی شما قابلیت سنسور مغناطیسی را دارد یانه کافی یکی از نرم افزارهای قطب نما را روی گوشی خود نصب کنید اگر قطب نما کار کرد بنابر این گوشی شما این قابلیت را دارد که تبدیل به فلزیاب شود.

 

چگونه سنسور مغناطیسی را روی گوشی خود نصب کنیم؟

البته که شما قادر نیستید سنسور مغناطیسی را روی گوشی نصب کنید. این سنسور باید از قبل روی سخت افزار گوشی تلفن همراه شما وجود داشته باشد. شما می‌توانید با نصب یک برنامه مغناطیس سنج یا قطب نما از این سنسور استقاده کنید. در این مورد به مقاله ساخت فلزیاب با گوشی مراجعه کنید.

 

سنسورهای مغناطیسی در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی استفاده می شوند، از جمله:

 • قطب نما: برای نشان دادن جهت شمال استفاده می شود.
 • مسیریابی: برای کمک به کاربران در یافتن مسیر خود استفاده می شود.
 • واقعیت افزوده: برای ایجاد جلوه های واقعیت افزوده استفاده می شود.
 • تشخیص شیء: برای شناسایی اشیا از طریق میدان مغناطیسی آنها استفاده می شود.

 

در استفاده از گنج یاب گوشی خود باید نکاتی را رعایت کنید که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

 • از نرم افزاری استفاده کنید که از حسگر مغناطیسی داخلی گوشی شما پشتیبانی کند.
 • قبل از استفاده از نرم افزار، گوشی خود را خاموش و روشن کنید.
 • در محیط‌های با میدان مغناطیسی قوی، از فلزیاب گوشی استفاده نکنید.
 • در محیط‌های مرطوب، از فلزیاب گوشی خود استفاده نکنید.
 • برای افزایش دقت فلزیاب، از گوشی در حالت افقی استفاده کنید تا ناحیه بیشتر را تحت پوشش قرار دهد.
 • قبل از استفاده از نرم افزار، مطمئن شوید که گوشی هوشمند شما دارای شارژ کافی است.
 • در محیط های باز و بدون میدان مغناطیسی مصنوعی از نرم افزار استفاده کنید.
 • برای افزایش دقت تشخیص، نرم افزار را در حالت سکوت قرار دهید.

 

فیلم نمایشی از طلایاب گوشی اندروید

 

برنامه فلزیاب گوشی برای گوشی های آیفون iOS

برای دانلود نرم افزار فلزیاب برای گوشی آیفون به  لینک  دانلود نرم افزار فلزیاب برای گوشی آیفون مراجعه کنید

 

جمع‌ بندی

فلزیاب‌های گوشی اندروید ابزارهای مفیدی هستند که می‌توانند برای کاربردهای مختلفی استفاده شوند. با این حال، باید توجه داشته باشید که فلزیاب‌های گوشی اندروید دقت کمتری نسبت به فلزیاب‌های حرفه‌ای دارند.

نکته ای که باید هنگام استفاده از اپلیکیشن فلزیاب گوشی به خاطر داشت این است که دقت آن ها به اندازه فلزیاب های مستقل نیست. حساسیت مغناطیس سنج گوشی شما می تواند تحت تاثیر وجود سایر وسایل الکترونیکی یا اجسام فلزی در آن منطقه قرار گیرد. با این حال، با کمی صبر و تمرین، همچنان می توانید از فلزیاب گوشی خود برای یافتن وسایل گمشده و کشف گنجینه های پنهان استفاده کنید.

در پایان، فلزیاب تلفن یک ابزار عالی برای کسانی است که عاشق دنیای فلزیاب هستند. چه برای سرگرمی و چه برای برای پیدان اشیا فلزی، می توانید از راحتی و مقرون به صرفه بودن استفاده از گوشی هوشمند خود به عنوان فلزیاب بهره مند شوید. با کمک اپلیکیشن های فلزیاب، می توانید گوشی خود را به ابزاری قدرتمند برای یافتن وسایل گم شده، گنج یابی و حتی حفاری های باستان شناسی تبدیل کنید. برای کسانی که قصد اجاره طلایاب و یا خرید فلزیاب دست دوم را دارند پیشنهاد می کنیم که حتما قبل از خرید دستگاه با این نرم افزارها کار کنند و نحوه کار ان ها را یاد بگیرند.

موفق باشید

دانلود نرم افزار فلزیاب برای آیفون

شما هم امتیاز بدید (از راست به چپ)
[کل: 673 میانگین: 3.8]

25 دیدگاه

 1. سلام ممکنه برنامهSatellite Metal ر ارایگان بزارید ممنون میشم

  • سلام با تشکر از ارتباط شما
   این برنامه ها کاربرد آن چنانی ندارند و برای سرگرمی هستند
   ولی با این حال بررسی می شود اگر امکانش بود قرار داده می شود
   موفق باشید

 2. با سلام و خسته نباشید.البته ناگفته نماند که نظرها و دیدها مختلف و یکسان نیست .که البته هر کدام محترم میباشد.
  و اما دوستان بنده سوالی داشتم که با جواب اساتید محترم در این مورد باعث خرسندی و افتخار اینجانب میباشد.سوال؟ میخواهم دستگاهی بگیرم که اگر.هرزگاهی به طبیعت و یا بصورت تفریح و یا مسافرتی رخ میدهد بتوانم از دستگاه جهت طلایابی نه با دفینه های بزرگ و عمق دار بلکه برای سکه و کوزه های کوچک استفاده کنم که از نظره قیمت مهم نیست بلکه از نظره کارایی و قدرت و خلاصه بهترین برام مهم میباشد.و اطلاعی از دستگاهها ندارم به همین دلیل از شما اساتید با تجربه که عمر و مال خود را.در این راه که تجربه گرانبهایی میباشد که بدست اوردید تمنا ی راهنمایی دارم که بفرمایید کدام دستگاه با چه مارکی بگیرم .جواب شما منتی است بر سرم و با چشم و دیده استقبال خواهم نمود.با تشکر فراوان

  • درود خدمت شما
   جهت مشاوره برای بهترین انتخاب و پاسخ به سوالات لطفا با شماره زیر تماس بگیرید
   شماره تماس: 09123950991

 3. سلام هیچ دفینه ای زیر 5 متر نیست با گوشی و چیزهای نظیر اون هیچ نتیجه ای نخواهید گرفت دفینه پیدا کردن لااقل سالها وقت میبره یکروزه فقط برای وقت پرکردن خوبه ممنون پس بیخود دنبال پیدا کردن دفینه نرید

  • گاهی گمان نمیکنی و میشود&گاهی نمیشود که نمیشود
   گاهی هزار دعا بی اجابت است&گاهی نخوانده قرعه بنام تو میشود.
   باید روزیت باشه،یکی می بینی ۵۰ساله دنبالشه و همچنان دنبالشه،یکی میخواد تست کنه پیدا میکنه

 4. نرم افزارهای طلایاب ها وفلزیاب اکثرن خوب وعالی بشرطی گوشی ترتمیزوکاربیست باشدبفرظ مثال بالای اندروید۹ جواب میدن

 5. سلام اصلا درست با عمر بسیار کوتاه زندگی انسانها رو با تبلیغ غیر واقع و‌بزرگ جلوه دادن نرم افزاری که کارایی مناسبی نداره فریفت

 6. سلام برای من ارور میده که گوشیم مدار مغناطیسی نداره چیکار باید بکنم؟

  • درود
   متاسفانه این نرم افزار ها وابسته به سنسور مغناطیسی هستند و بدون آن کار نمی کنند
   از گوشی ای استفاده کنید که این قابلیت را دارد

 7. اخه اون احمقایی ک فکر میکنن با چنین برنامه هایی زیرخاکی درمیارن ی سوال دارم شما اصلا عقل هم دارین نزارین اکبند بمونه خداروخوش نمیاد استفاده کنین احمق جون اگر اینجور چیزا واقعیت داشت اونایی ک تبلیغ میکنن میرفتن ۴تا تپه میزدن ی جا درمیوردن و نیازی ب اینکارو نبود ک ی برنامه مزخرف بخوان بفروشن لطفا ی کم فکر کنین

  • دمتگرم کاکا واقعن درست میگی بعضی وقتها ادم واسه سرگرمی هم که شده دقیقن بازیچه اونهایی که چنین بازیچه هایی درست میکنند میشه آگاهانه یعنی میدونیم نتیجه نداره ولی بازم خودمونو بازیچه میکنیم

 8. جواداللهوردیزاده

  ایا میشود بدی از دستگاهی جدا کنیم که اطرافمون زیادباشه؟

 9. ما ایرانیها بسیارطمعکاریم دوست داریم مفت گوشیمون تبدیل به فلزیاب بشه ونیمساعت بعد مارو روگنج بندازه
  دستگام کابل نداشت یکی گفت من جا دارم گفتم کابل ندارم چارمتر کابل ۲۰ تومن گرفت و کابلو درست کردم یکماه هرجا گفت رفتیم بعد یکماه میگفت کابلو بده گفتم پس اونیکه دوشب یک میلیون گرفت هیچی در نیامد حق داشت به مردم مجانی خدمات ندین

  • سلام آقا علی نیاز دارم بهت بهم زنگ بزن سریع0901xxxxxxx

  • سلام من جا زیاد سراغ دارم تضمینی دستگاه با شما کسی بود به ایدی تلگرام پیام بده
   @oqxxxxxx

  • درود چرا این فکر میکنید که ایرانی ها مفت میخوان فلز یاب بدست بیارن خوب اگر برنامه ای هست چه اشکالی داره سایر علاقه مندان استفاده کنن ادیسون برق که اختراع کرد اگر این طرز تفکر داشت الان شما و من باید با نور شمع زندگی میکردیم و از همین موبایلی که در دست داریم خبری نبود
   هر چند این برنامه سرکاریه.

 10. واقعا این دستگاه کار نمیکنه شوخی بی مزه ای بود

  • درود بر شما
   انتظار نداشته باشید همانند دستگاه های حرفه ای پاسخگو باشد
   به اندازه ای که در توضیحات درج شده و قابلیت های موبایل هوشمند شما ،می تواند به شما کمک کند

  • Arshia.asade@yahoo.com

   سلام شما دوستان اول باید علم شناسایی علایم رو داشته باشید۰۹۳۵xxxxxxx

 11. باسلام واقعااین نرم افزارطلایاب کار میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 3 =

طلایاب گنج یاب فلز یاب