فلزیاب آلفا دتکتورز / مطالب فلزیابی / قیمت فلزیاب، طلایاب و گنج یاب آلفا دتکتورز (اردیبهشت 1403)

قیمت فلزیاب، طلایاب و گنج یاب آلفا دتکتورز (اردیبهشت 1403)

لیست قیمت فلزیاب، طلایاب و گنج یاب تمامی محصولات موجود و وارداتی آلفا دتکتورز

 

 • در لیست قیمت فلزیاب زیر برای کاهش سردرگمی و انتخاب راحت تر کاربران عزیز قیمت تمامی دستگاه های فلزیاب، طلایاب و گنج یاب با تفکیک رنگ مشخص شده است که هر رنگ نشان دهنده سیستم و نوع کاربری دستگاه فلزیاب می باشد
 • لیست دستگاه ها به ترتیب از قیمت فلزیاب گران به قیمت فلزیاب ارزان می باشد
 • لازم به ذکر است تمامی امکانات درج شده واقعی بوده و با تست بدست مشتری در ساروج و لایه های مختلف خاک و سنگ و صخره و ذرات (تست 10 لایه)  ارائه داده می شوند

 

توضیح مختصر نوع کاربری دستگاه ها:

 • نقطه زن: دستگاه نقطه زن اساس کار گنج یاب و فلزیاب است که کاربرد آن شناسایی محل دقیق فلزات است.
 • اسکنر ژئوفیزیک: کاربرد اصلی اسکنر ژئوفیزیک شناسایی حفره ها، تونل ها و فضای خالی است و در مواردی می تواند فلزاتی که قدمت بالایی دارند را نمایش دهد.
 • شعاع زن: شعاع زن ها مکمل نقطه زن ها هستند و به منظور ردیابی و شناسایی اهداف از راه دور طراحی شده اند و به هیچ عنوان نمی توانند نقطه دقیق هدف را مشخص کنند.

 

لیست قیمت فلزیاب طلایاب گنج یاب

 

7 روز هفته از 8 صبح تا 8 شب پاسخگوی شما هستیم

تماس بگیرید: 2708-473-0912

ارتباط جهت مشاوره، در تلگرام و واتساپ هم برقرار هست

تلگرام آلفا دتکتورزواتساپ آلفا دتکتورز

برای دانلود کاتالوگ فلزیاب های موجود شرکت آلفا الکترونیک از طریق دکمه پایین اقدام کنید

در این کاتالوگ همه دستگاه های موجود با عکس و توضیحات کامل لیست شده اند و مورد بررسی و مقایسه قرار گرفته اند

کاتالوگ فلزیاب طلایاب گنج یاب

 

ویدیوهای موفقیت به روش آلفا

ویدیوهای موفقیت به روش آلفا

 

 

ویدیوهای رضایت از خرید مشتریان

ویدیوهای رضایت از خرید مشتریان

 

 

ویدیوهای تست و تحویل دستگاه

ویدیوهای تست و تحویل دستگاه

 

 

ویدیو مقایسه دستگاه Alpha SX7000 و Lorenz Z1

ویدیو مقایسه دستگاه Alpha SX7000 و Lorenz Z1

 

 

 

ویدیو مقایسه دستگاه Alpha SX7000 و DeepHunter 3D

ویدیو مقایسه دستگاه Alpha SX7000 و DeepHunter 3D

 

 

برادر بزرگتر Alpha SX7000 بعد از 5 سال آزمایش از راه رسید! Alpha SX9000 اینجاست

فلزیاب Alpha SX9000

 

 

20+2 توصیه بسیار مهم و حیاتی برای تجربه موفق خرید فلزیاب

در این قسمت به یک سری نکات بسیار مهم در حوزه خرید و فروش فلزیاب اشاره کرده ایم. خواندن این متن شاید فقط 4 دقیقه از وقت ارزشمند شما را بگیرد ولی مطمئن باشید به معلومات شما در این زمینه به میزان بسیار زیادی افزوده می شود. پس همراه ما باشید قطعا ارزش وقت گذاشتن را دارد.

فلزیاب

 

 • 1. مطمئن شوید شرکت فروشنده طلایاب جا و مکان ثابتی داشته باشد و اگر فروشنده گنج یاب سیار بود مطمئن باشید که بعد از خرید فلزیاب از بابت پشتیبانی و گارانتی به مشکل بر خواهید خورد. اینگونه افراد معمولا بعد از فروش چند دستگاه ناکارآمد سایت یا کانال خود را مسدود کرده و همچنین شماره موبایل خود را مسدود می کنند و روز از نو و روزی از نو با یک اسم و شماره و کانال جدید شروع به تبلیغ و فروش دستگاه می کنند.

 

 • 2. دستگاهی که قصد خرید دارید را با آموزش کامل در زمین (نه در داخل شرکت) تحویل بگیرید زیرا بعضی از اشخاص فروشنده به 10 دقیقه آموزش اکتفا کرده و حوصله پاسخ گویی و پشتیبانی بعد از خرید طلایاب را ندارند پس در زمان خرید گنج یاب کامل آموزش ببینید حتی اگر 5 ساعت طول بکشد.

 

 • 3. دستگاه فلزیاب را در زمان خرید حتما و حتما در خاک طبیعی، در سنگ و در خاک 10 لایه یا چند لایه تست کرده و سپس خریداری کنید. قابل ذکر است بعضی از دستگاه ها در تست سنگ و صخره به خوبی عمل می کنند ولی در خاک های چند لایه نفوذشان 80% کاهش می یابد و به این علت است که در زمان خرید طلایاب فروشنده به عناوین مختلف از تست چند لایه طفره می رود. در مقاله بهترین روش تست فلزیاب می توانید جزئیات را بررسی کنید

 

 • 4. در زمان تست فلزیاب حتما و حتما با طلای جدید تست کنید مثلا با یک النگو می توانید بفهمید که اصلا دستگاهی که می خواهید خریداری کنید طلایاب است یا فلزیاب یا اصلا کارایی دارد یا نه. اگر فروشنده گفت به طلای جدید واکنشی ندارد و فقط طلای قدیمی را سنس می کند متوجه شوید که با خرید دستگاه طلایاب آواره کوه و بیابان می شوید و به نتیجه ای نمی رسید.

 

 • 5. در زمان خرید گنج یاب حتما حتما همان دستگاهی که تست می کنید را تحویل بگیرید و اگر فروشنده گفت این دستگاهی که به شما می دهیم آکبند است، از فروشنده بخواهید همان دستگاه آکبند را به شما تست و تحویل دهد. این مسئله ی بسیار مهمی است که باعث شده اکثر خریداران دستگاه بعد از خرید متوجه شوند که دستگاهشان حتی نیم متر هم نفوذ ندارد و دلیل آن هم متفاوت بودن مدار داخلی دستگاه ها در زمان تست و تحویل بوده است.

 

 • 6. در داخل هیچ دستگاه فلزیابی GPS برای ردیابی شما وجود ندارد و اگر فروشنده ای گفت دستگاه های بقیه GPS دارد و دستگاه های ما ندارند، مطمئن باشید که دروغ است! زیرا جی پی اسی که داخل بیابان ها قابل استفاده باشد خودش قیمت بالایی( بالای 60 میلیون تومان ) دارد و کسی در دستگاه 40 یا 50 میلیون تومانی دستگاه GPS 60 میلیون تومانی جاسازی نمی کند. اگر موضوع GPS باز هم برایتان جای سوال داشت می توانید به سایت شرکت آلفا الکترونیک مراجعه کنید و مبحث وجود GPS در دستگاه های فلزیاب را به طور کامل مطالعه کنید. مراقب باشید که با عناوین دروغینی مثل فلزیاب ماهواره ای سرتان کلاه نرود. چنین چیزی اصلا وجود خارجی ندارد و برنامه های فلزیاب گوشی نیز فقط برای سرگرمی و پیداکردن سکه و سنجاق و سوزن که داخل خانه گم کرده اید هست و نه بیشتر.

 

 •  7. دستگاه های ساخت فلزیاب آمریکا مانند GARRETT و FISHER صرفا برای کشور های آمریکایی که تمدن زیر 1000 سال دارند ساخته و طراحی شده است زیرا برای کشور های آمریکایی عمق 2 متر، 3 متر، 4 متر و 5 متر معنی ندارد و صرفا به دنبال ناگت های طلا و سکه های سطحی هستند که در عمق 20 الی 60 سانتی خاک هست. آمریکایی یا آلمانی بودن دستگاه به هیچ عنوان دلیل برای کارآمد بودن آن در ایران نخواهد بود و اغلب این دستگاه ها از کار در مناطق مختلف ایران عاجز هستند چون عمق دفینه های موجود در ایران از 2 متر تا 5 متر و گاهی هم بالاتر هست.

 

 •  8. بالا بودن قیمت فلزیاب و طلایاب دلیل بر کار آمد بودن آن نیست. به طور مثال محصولات شرکت OKM آلمان قیمتی بین 200 الی 900 میلیون تومان دارند ولی حتی رضایت 20 درصدی هم بین خریداران این دستگاه ها وجود ندارد و صرفا بابت مارک و برند دستگاه خریدار مبلغ کلانی را پرداخت می کند. قیمت فلزیاب جی پی زد، قیمت فلزیاب جی پی ایکس، قیمت فلزیاب فیشر، قیمت فلزیاب گرت، قیمت فلزیاب ماینلب، قیمت فلزیاب لورنز، قیمت فلزیاب او کا ام، قیمت فلزیاب نوکتا و ماکرو که برخی از آن ها در لیست بالا قیمت آورده شده اند برای خریداران ایرانی که به دلار باید هزینه آن را پرداخت کنند بالاست. قابل ذکر است که ساعت 2 نصف شب در بیابان، کارایی دستگاه مهم است نه ظاهر و برند آن!!! یک سری از فلزیاب های ارزان قیمت و کوچک که به فلزیاب دستی شناخته می شوند تنها توانایی عمق زنی چند سانتی متری را دارند و برای کارهای حرفه ای مناسب نیستند. ناگفته نماند که قیمت فلزیاب های VLF (وی ال اف) بدلیل قدرت تفکیک و آنالیز و عمق نفوذ پایین تر معمولا کمتر از قیمت فلزیاب های PI (پالسی) هست.

 

 • 9. در نقــطه زن ها عمق بالای 7 مـتر و در اســکنر ها عمق بالای 13 مـتر را باور نکـنید زیرا تا به حــال نقطه زنی با عمق بالای 7 متر و اسکنری با عمق بالای 13 متر ساخـته نشده است و اعدادی مثل 20 مـتر یا 60 مـتر که در سایت و کــاتالوگ شـرکت های سازنده یا فروشـنده ثبت شده است فــقط یک ادعای باطل است!

 

 • 10. اگر فروشنده از تست کردن دستگاه در زمین واقعی طفره رفت و درخواست تست در داخل شرکت فروش فلزیاب را داشت، مطمئن باشید که مشکلی در کار است. به طور مثال دستگاهی که عمق واقعی و مفید آن 2 متر است را می خواهد به عنوان 12 متر به فروش برساند و چاره ای هم جز تست نیم متری و 1 متری در داخل شرکت ندارد و بعد از فروش به تلفن شما هم جواب نخواهد داد.

 

طلایاب

 

 • 11. اگر سر رشته ای در انتخاب و خرید دستگاه فلزیاب ندارید تعاریف ابتدایی زیر را بخوانید:
  الف) به دستگاهی که توانایی شناسایی فلزات را داشته باشد فلزیاب گفته می شود.
  ب) به دستگاهی که توانایی شناسایی و تفکیک فلزات را داشته باشد، گنج یاب و طلایاب گفته می شود.
  پ) به دستگاهی که علاوه بر تفکیک و شناسایی فلزات، تصویری از آن را نمایش دهد فلزیاب تصویری گفته می شود.
  ج) به دستگاهی که توانایی شناسایی حفره ها و تونل ها را داشته باشد، حفره یاب و اسکنر ژئوفیزیک گفته می شود.
  د) به دستگاهی که نقطه دقیق هدف را شناسایی می کند نقطه زن، و به دستگاهی که از راه دور با فاصله زیاد توانایی شناسایی اهداف فلزی را داشته باشد، شعاع زن و یا همان ردیاب گفته می شود.
  پس در انتخاب نوع دستگاه دقت کنید به طور مثال افراد آماتور در ابتدا شعاع زن خریداری می کنند درحالیکه کار با شعاع زن سخت بوده و با شعاع زن به هیچ عنوان نمی توانند نقطه دقیق هدف را شناسایی کنند و شعاع زن زمانی معنی دارد که کنار یک نقطه زن خوب خریداری شود.

 

 • 12. اگر آماتور هستید در ابتدا با یک نقطه زن شروع کنید و اگر حرفه ای هستید باید هم نقطه زن و هم شعاع زن و هم اسکنر داشته باشید زیرا هر کدام برای زمین خاصی کارایی خواهد داشت. به طور مثال در تپه هایی که عمق بالای 9 متر دارند نقطه زن کارآمد نخواهد بود و باید با اسکنر ژئوفیزیک اسکن کرده ، ورودی ها را تشخیص و سپس با نقطه زن کار بکنید .

 

 • 13. اگر شناخت درستی نسبت به اصالت دستگاه ندارید، متن زیر را بخوانید:
  بطور کلی سه دسته مختلف در زمینه اصالت دستگاه ها داریم:
  دسته اول : دستگاه های برند و مارک می باشند که اغلب توسط کارخانجات بزرگ و مطرح ساخته می شوند مانند محصولات فلزیاب شرکت Fisher ، Minelab ، Garrett ، OKM ، Nokta ، Lorenz DeepMax و غیره که قیمت فلزیاب بالایی دارند و قیمت بالای آنها به خاطر برند و مارک آنهاست.
  دسته دوم : دستگاه های شرکتی می باشند که توسط چندین شرکت کوچک در کشورهای مختلف بصورت محصول مشترک طراحی و ساخته می شود که قیمت فلزیاب مناسب در کنار کارایی بالا دارند مانند محصولات شرکت MegaTekno ترکیه یا Hira Detector ترکیه یا شرکت AlphaDetector ایران که محصولاتش توسط چندین شرکت کوچک در ترکیه و ایران و یونان طراحی و ساخته می شوند.
  دسته سوم : به دستگاه هایی گفته می شود که دست ساز می باشند و کارایی ضعیف و قیمت پائینی دارند و معمولا توسط دانشجوهای الکترونیک، تعمیرکاران الکترونیک و گروه های کوچک ساخته می شوند. چون شماتیک آنها اینترنتی و عمومی هست هزینه ای بابت طراحی پرداخت نمی کنند به این خاطر قیمت طلایاب پائینی در کنار کارایی پائین دارند. در این مورد جدیدا دستگاه هایی توسط یکی از فروشگاه های اینترنتی فروخته می شود که که به عنوان فلزیاب دیجی کالا معروف شده اند. این دستگاه ها یا به بعبارت بهتر قطعات یا مدارات فلزیابی صرفا جهت ارضای حس کنجکاوی و تفریح ساخته شده اند و کاربردی در کشف فلزات ندارند.

 

 •  14. در خرید طلایاب یک دستگاه قبل از عمق آن به ثبات و حذف ذرات و تفکیک آن دقت کنید. بالا بودن عمق دستگاه دلیل بر کارآمد بودن آن نیست و کمتر دستگاهی در کنار عمق بالا ، ثبات و حذف ذرات و تفکیک بالایی دارد. انواع تفکیک در دستگاه های گنج یاب و فلزیاب عبارنتد از:1- تفکیک آهن و غیر آهن 2-تفکیک با ارزش و بی ارزش 3-تفکیک JUST GOLD . پیشرفته ترین مدل این تفکیک ها، تفکیک JUST GOLD هست. این نوع تفکیک فلزیاب روش جدیدی است که در بعضی از دستگاه های پیشرفته گنج یاب به کار می رود. در این نوع تفکیک دستگاه فقط فلز طلا را بعنوان فلز باارزش شناسایی می کند و فلزاتی همچون مس،الومینیوم،برنز و آهن و …. را بعنوان فلزات بی ارزش شناسایی می کند.

 

 • 15. اگر آماتور هستید به هیچ عنوان دستگاه اسکنر ژئوفیزیک خریداری نکنید چون اکثر دستگاه های سنسوری یا اسکنر ژئوفیزیک از طریق نرم افزار ویژوالایزر یا نرم افزارهای مشابه اسکن می کنند که این نرم افزارها فوق العاده پیچیده و مهندسی طراحی شده اند و افراد آماتور قادر به تحلیل اسکن این دستگاه در کوتاه مدت نخواهند بود.

گنج یاب

 

 • 16. در زمان خرید طلایاب حتما حتما از فروشنده تقاضای کارت گارانتی و فاکتور فروش طلایاب کنید زیرا دستگاه های فلزیاب و گنج یاب همیشه در کوه و بیابان استفاده می شوند و احتمال ضربه و شکستگی و ایراد در آنها وجود دارد بطور مثال : شخصی بابت هزینه تعویض LCD شکسته یک دستگاه 200 میلیون تومانی ، 50 میلیون هزینه می کند دلیل آن هم نبود گارانتی و خدمات معتبر  فروش گنج یاب و طلایاب در ایران و ارسال آن به کشورهای خارجی برای تعمیر است. ولی اگر کارت گارانتی و فاکتور معتبر شرکت فروشنده فلزیاب را دریافت کنید، هزینه تعویض LCD دستگاه صرفا هزینه همان LCD (زیر یک میلیون تومان) خواهد بود.

 

 • 17. بعد از خرید فلزیاب حتما و حتما دستگاه را در زمین خودتان تست کنید تا متوجه شوید عمق های درج شده در جدول عمق دستگاه واقعی است و دستگاه به خاک و سنگ نفوذ می کند یا نه. بعد از تست دو ماه اول را تمرین کنید تا تمام جزئیات تنظیم و بالانس دستگاه را یاد گرفته و سپس به زمین برای کاوش بروید.

 

 •  18. اگر هدفی که به دنبال آن هستید در جای بسته و داخل خانه و جایی است که اطراف آن همه جا فلز بوده و کف آن هم از آرماتور یا فلز هست به هیچ عنوان روی دستگاه حساب صدرصدی باز نکنید زیرا هیچ دستگاهی از فلز رد نمی شود تا فلز زیر آن را سنس کند. تمامی دستگاه های گنج یاب و فلزیاب برای مناطق بکر و عاری از هرگونه فلز طراحی و ساخته شده اند.

 

 • 19. اگر قصد اجاره دستگاه فلزیاب را دارید وقت و هزینه خود را هدر می دهید زیرا هیچ دستگاهی بدون خطا نیست و اگر دستگاه نقطه ای را شناسایی کند شخصی که پول را گرفته باز هم به شما خواهد گفت که چیزی وجود ندارد چون اگر نقطه ای را که دستگاه سنس کرده حفاری شود و چیزی نباشد شما درخواست عودت مبلغ را خواهید کرد و اپراتور برای اینکه خیال خود را راحت کند به شما خواهد گفت که چیزی وجود ندارد .
  بطور مثال اگر بابت اجاره دســـتگاه 30 مــیلیون تومان از شما تقاضا کرده باشد یا از شما گـــرفته باشد مـــطمئن باشید بخاطر مسائل امنیتی دستگاهی به زمین شما می آورد که قیمت طلایاب آن کمتر از 30 میلیون تومان باشد تا اگر مشـــکل امنیتی به وجود آمد هزینه دســتگاه را از شما گرفته باشد و اگر هم به فکر اجاره دســتگاه
  طلایاب و کار توسط خودتان هستید باز هم اشتباه می کنید زیرا برای یادگیری اپراتوری دستگاه حداقل زمان دو ماهه نیاز است. اگر شـما یک دستـــگاه فلزیاب ارزان و قوی خریداری کنید، درصـــد موفقـــیت شما چندین برابر حالتی خــــواهد بود که دستگاه گنج یاب اجاره کنید!

 

 • 20. سوالات زیادی داشتیم از دوستان که آیا فلزیاب دست دوم بخریم یا خیر! ببینید دوستان اگر مبتدی هستید و بودجه محدودی دارید باید به این موارد توجه کنید که خرید فلزیاب دست دوم ریسک های بسیار زیادی دارد. مثلا اینکه قیمت به نسبت بالایی دارد، وضعیت اصالت آن معلوم نیست که جعلی باشد یا اصل، لوازم جانبی دستگاه ممکن است ناقص یا خراب باشد،گارانتی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش توسط سازنده را ندارد و همچنین ممکن است که تکنولوژی ساخت دستگاه از رده خارج شده باشد. اما اگر محدویت بودجه ندارید و از دست دادن 70-80 میلیون تومان برایتان مهم نیست می توانید به خرید آن فکر بکنید. شما با خرید فلزیاب دست دوم شانس این را دارید که در صورت داشتن علم کافی با فلزیاب های برند و معروف کار بکنید و با نحوه کارکرد آنها آشنا بشوید و چه تجربه ای بهتر از این ولی باید خطرات و ریسک های آن را نیز به جان بخرید.

 

 • 21. در سال های اخیر انتخاب و خرید دستگاه در ایران خیلی پیچیده شده است و بازار پر از دستگاه های نا کارآمد و تقلبی است که به عناوین و تست های مختلف و به عنوان دستگاه اوریجینال به فروش می رسند. متاسفانه اخیرا دستگاه های زیادی به عنوان فلزیاب ساخت آمریکا، انگلیس و یا آلمان به فروش می رسند. مهمترین عامل در قیمت گذاری دستگاه طلایاب و گنج یاب، اصالت دستگاه است. تمام دستگاه هایی که در سراسر جهان به فروش می رسند از نظر اصالت به 3 دسته تقسیم می شوند: 1-دستگاه های برند و وارداتی 2-دستگاه های شرکتی 3-دستگاه های دست ساز  برای آشنایی با نحوه تشخیص فلزیاب جعلی از اصل به سری مطالب شناسایی دستگاه اصل و تقلبی موجود در سایت آلفا دتکتورز مراجعه کنید.

 

 • 22. نکته آخر که بسیار مهم است مربوط به دستگاه نبوده و به مسئله مهم تر از دستگاه ارتباط دارد که آن هم زمینی است که قصد کاوش در آن را دارید. پیدا کردن گنج به این راحتی ها نیست از هر نظر باید از زمین خود مطمئن باشید چون هرجایی گنج نیست و ابتدا از موثق بودن اهداف خود و زمین خود اطمینان حاصل کرده و سپس برای خرید دستگاه اقدام بکنید. اگر به این فکر هستید که کجا و چگونه گنج پیدا کنید می توانید به مقاله چگونه بدون دستگاه گنج پیدا کنیم مراجعه کنید.

 

(دوستان توجه کنید که با توجه به نوسان های چشمگیر بازار ارز ،قیمت های این لیست بصورت لحظه ای تغییر می کند لذا برای اطلاع از قیمت های بروز با شماره موجود گوشه تصویر تماس حاصل نمایید)

اگر در مشاهده تصاویر مشکل داشتید می توانید از جدول زیر استفاده کنید

در جدول پایین کیفیت دستگاه ها در هر زمینه کاری، توسط کارشناسان با امتیازات A و B و C رتبه بندی شده اند

در موبایل به سمت راست اسکرول کنید

نام دستگاهنوع کاربریعمق/شعاع زنینوع تفکیکقیمت
MINELAB GPZ7000نقطه زن۲ مترJUST GOLD440 میلیون
LORENZ Z2نقطه زن و اسکن۴ مترFe-None-Fe420 میلیون
LORENZ Z1نقطه زن و اسکن۳.۵ مترFe-None-Fe290 میلیون
فلزیاب تصویری ALPHA SX7000نقطه زن و اسکن۵ مترJUST GOLD67 میلیون
ALPHA SX7000 PLUSنقطه زن و اسکن شعاع زن و حفره زنعمق زنی ۵-۷ متر

شعاع زنی۴۰۰ متر
JUST GOLD97 میلیون
ALPHA SX9000نقطه زن و اسکن۵-۶ مترJUST GOLD90 میلیون
فلز یاب تصویری چند کاره ALPHA SX9000 PROنقطه زن و اسکن شعاع زن و حفره زنعمق زنی ۵-۸ متر

شعاع زنی ۲۳۰ متر خطی
JUST GOLD130 میلیون
MINELAB GPX5000نقطه زن۱.۵ مترFe-None-Fe190 میلیون
NOKTA INVENIOنقطه زن و اسکن۲ مترFe-None-Fe220 میلیون
NOKTA DEEP HUNTERنقطه زن و اسکن۲.۵ مترFe-None-Fe120 میلیون
OKM FUSION LIGHTاسکنر ژئوفیزیک۸ متررنگ بندی260 میلیون
OKM ROVER C4اسکنر ژئوفیزیک۱۲ متررنگ بندی510 میلیون
LEADER X10اسکنر ژئوفیزیک۱۰ متررنگ بندی57 میلیون
COBRA T100اسکنر ژئوفیزیک۷ متررنگ بندی37 میلیون
ALTIN TARAMA TX4شعاع زنعمق زنی ۷ متر

شعاع زنی ۷۰۰ متر
فرکانسی34 میلیون
RAYFINDERشعاع زنعمق زنی ۵ متر

شعاع زنی ۷۰۰ متر
فرکانسی92 میلیون
BIOTARAشعاع زنعمق زنی ۵ متر

شعاع زنی ۴۰۰ متر
فرکانسی30 میلیون
OKM BIONIC X4شعاع زنعمق زنی ۴ متر

شعاع زنی ۲۰۰ متر
IONIC490 میلیون
TREASURE NAVIGATORشعاع زنعمق زنی ۱۰ متر

شعاع زنی ۴۰۰ متر
فرکانسی850 میلیون
LEADER X5شعاع زنعمق زنی۶ متر

شعاع زنی ۴۰۰ متر
فرکانسی35 میلیون
LEADER X6شعاع زن و حفره زنعمق زنی ۸ متر

شعاع زنی ۲۳۰ متر
IONIC MAGNETIC45 میلیون
پین پوینتر Smart Pinpointerمکمل دستگاه نقطه زن1 تا 15 سانتی متر-5 میلیون
شما هم امتیاز بدید (از راست به چپ)
[کل: 785 میانگین: 4]

1,130 دیدگاه

 1. دستگاه لرزه نگاری موجود است یا خیر و اطلاعات خروجی آنرا بهمراه قیمت ارایه دهید

 2. سلام وقتتون بخیر
  مهندس دستگاه مایلب مانتیکور رو میشه بفرمایید شبیه کدوم دستگاه الفا هست ؟
  و یه مقایسه هم از هر دو تا بکنید
  ممنونم

  • سلام
   با تشکر از ارتباط شما
   قابل مقایسه از بابت عمق و تفکیک نیستند
   دستگاه الفا تا ۵ متر عمق میزنه و سیستم کاری پالسی داره و دستکاه مانتیکور وی ال بوده و ۱.۵ متر عمق میزنه
   تفکیک دستگاه الفا جاست گلد هست یعنی به مراتب بهتره
   و همچنین دستگاه الفا دستگاه‌ پالسی تصویری هست در حالی که مانتیکور هیچ خاصیت تصویرگیری از فلزات را ندارد

 3. با سلام و خسته نباشید خواستم ببینم کدام دستگاه زیر برق فشار قوی کار میکند ممنون از زحماتتون

  • سلام با تشکر از ارتباط شما
   همه دستگاهای نقطه زن بدون استثنا زیر دکل فشار قوی برق بعلت تداخل پالس و امواج دچار خطا و اختلال می شوند

 4. سلام
  چرا الفا 7000 و 9000 رو با اینکه مشخصات بهتری نصبت به جی پی 5000 دارن اروزن تر میدین؟
  چه دلیلی داره؟
  شعاع زنی خطی 230 متر که نوشتی یعنی چی؟ اسکنشون چطوریه؟

  • سلام با تشکر از ارتباط شما
   دلیل قیمت بالای سری دستگاهای مینلب بخاطر مارک و برند تجاری معرفی که دارن و همچنین بدلیل وارداتی بودن و قیمت ارز بیش از حد معقول دستکاه فلزیاب هست
   دستگاه سری الفا مونتاژ هستن و انحصارا برای شرکت الفا دتکتور هستن و مشتری مبلغ برند را پرداخت نمیکنه

   شعاع زن خطی یعنی بصورت ثابت استفاده میکنید و ردیاب چرخشی بلبرینگی نیست ، هر جهت که اپراتور بچرخد آن سمت را دستکاه کاوش میکند

   اسکن دستگاه الفا بصورت پالسی هست و فقط تصویر فلز و ابعاد آنرا مشخص میکند(بصورت سنسوری و گرادیومتری نیست)

 5. سلام و درود خسته نباشید
  دستگاه نقطه زن GPX 5000 موجوده؟نو یا دست دو
  قیمت نوش چنده دست دومش چنده؟
  شرایط خرید حضوری بگید لطفا که کدوم شهر هستید
  و اینکه تست هم میکنید موقع تحویل یا نه

  • سلام gpx5000 موجود داریم قیمت ۱۸۵ میلیون آکبند
   سیستم کارکرده نداریم
   شرایط خرید حضوری: تشریف میارید ارومیه آموزش داده می شود و سپس تست بدست خودتان و تحویل

 6. درود
  بزرگوار سیستم قیمت مناسبی چی صلاح هست برای خرید
  من پستاتونو دیدم از کاراتون خوشم اومد شما قیمت مناسب چی پیشنهاد میدید

  • سلام خدمت شما
   سوال شما کلی هست و بایستی بودجه، نوع دستگاه و انتظارات خودتون رو از دستگاه اعلام بفرمایید
   جهت راهنمایی بهتر لطفا با شماره زیر تماس بگیرید
   شماره تماس: 09124732708
   ارتباط جهت مشاوره، در تلگرام و واتساپ هم برقرار هست

 7. سلام خودتون در خصوص دستگاه چند کاره برای مثال تیتان جر ۱۰۰۰ فرمایش کردید که دستگاههای چند کاره به درد نخور و کارآیی ندارند و کلی موارد دیگه حالا خودتون دستگاه آلفا sx7000 pro رو دارید با چند کار معرفی میکنید!!!

  • سلام
   با تشکر از ارتباط شما
   دوست گرامی پکیج دستگاه Alpha SX7000 pro شامل دو عدد دستگاه هست. یک عدد خود دستگاه Alpha SX7000 که کار نقطه زنی را انجام می دهد و یک عدد ردیاب لیدر ایکس 5 که کار شعاع زنی و حفره زنی را انجام می دهد
   و این دو بصورت جداگانه کار میکنند و تداخلی در کار یکدیگر ایجاد نمیکنند
   دستگاهی که فرمودید با ادعای انجام شش دستورالعمل مختلف بصورت همزمان بفروش می رسد
   توضیحات کاملتر: https://www.worlddetector.com/titan-ger-1000/

 8. سلام دستگاه الفا 7000موجود دارید؟ موقع خرید تست میتونم خودم بکنم؟قیمتش چنده؟

  • سلام بله موجوده و تست به دست خودتون میتونید انجام بدید
   1- Alpha SX7000
   نقطه زن و اسکن
   قیمت: 60 میلیون تومان

   2- Alpha SX7000 PRO
   نقطه زن، اسکن، شعاع زن، حفره زن
   قیمت: 90 میلیون تومان
   (این نسخه همراه شعاع زن LEADER X5 عرضه می شود)

 9. سلام واقعا خسته نباشید توضیحات کاملی دادید بسیار آموزنده بودند.
  برای مناطق کوهستانی چه دستگاهی بهتر عمل می‌کنه. (مناطق جنوب غربی زاگرس)

  • سلام ممنون
   «دستگاه های نقطه زن» بهترین گزینه برای کاوش در کوهستان و مناطق ناهموار هستند
   اگر برای عمق بیشتر از ۱.۵ متر می خواهید در کوهستان کاوش کنید سیستم های نقطه زن پالسی تصویری مانند Alpha SX9000 بهترین گزینه می توانند باشند

 10. سلام خسته نباشید .بنده یه آلفا sx7000 از شما خریدار کردم دو سال پیش .میخواستم ببینم امکانش هست که نرم افزارش بروز بشه.؟

 11. سلام اگه بخوام دستگاه الفا ۷۰۰۰بدم‌بجاش الفا ۹۰۰۰بردارم امکان داره لطفا جواب بدید مرسی

  • سلام
   در این مورد لطفا با شماره زیر تماس بگیرید
   شماره تماس: 09124732708
   ارتباط جهت مشاوره، در تلگرام و واتساپ هم برقرار هست

 12. پژمان یوسف پور

  سلام
  خدایی دمتون گرم
  کامل شفاف همه رو توضیح دادید
  پرچم بالا

 13. سلام من اخرش نفهمیدم معنی رنگ ها در اسکنر به چه صورت میباشد
  ولی توصیه بنده به دوستان کاوشگر این هستش فقط نقطه زن gpاستفاده کنید

  • با سلام خدمت کارشناس محترم به طور کلی برای من که میخوام هم در کوهستان و تپه‌ها و زمین های صاف و تاریخی یا آب و غیره طلا بیابم کدام دستگاه مناسبه با تشکر

   • سلام
    همانطور که در کامنت قبلی هم پاسخ داده شد دستگاه های فلزیاب نقطه زن بهترین گزینه برای کاوش در کوهستان و مناطق ناهموار هستند و پیشنهاد ما دستگاه Alpha SX9000 هست
    که مشخصات آن را می توانید در لینک زیر ببینید
    https://www.worlddetector.com/alpha-sx9000-pro-metal-detector/

    برای مشاوره بیشتر در این مورد لطفا با شماره موجود در سایت تماس بگیرید

 14. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت برادران خواستم نظرتونو در مورد دستگاه بزکورت بدونم ساخت کدام کشوره ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 11 =

طلایاب گنج یاب فلز یاب