فلزیاب آلفا دتکتورز / فلزیاب نقطه زن / فلزیاب ترکیه / فلزیاب نوکتا | ماکرو (Nokta Makro) / فلزیاب Jeohunter سیستم حرفه ای اسکنر زمین و گنج یاب پیشرفته
فلزیاب طلایاب گنج یاب Alpha SX9000

فلزیاب Jeohunter سیستم حرفه ای اسکنر زمین و گنج یاب پیشرفته

فلزیاب Jeohunter سیستم حرفه ای اسکنر زمین و گنج یاب پیشرفته

فلزیاب Jeohunter با استفاده از آخرین فناوری ها طراحی و تولید شده است. این سیستم پیشرفته ترین آشکارساز جهان برای مکان یابی فلزات گرانبها و تشخیص حفره های پنهان است. طلایاب سه بعدی جئوهانتر یک آشکارساز با نفوذ عمیق است. این سیستم از تمایز پیشرفته برای طبقه‌بندی دقیق اهداف فلزی در چهار گروه طلا، غیرآهنی، فولاد و آهن استفاده می‌کند. علاوه بر تشخیص و تجزیه و تحلیل دقیق اجسام فلزی، قادر به تشخیص حفره های زیرزمینی مانند غارها، زیرزمین ها، تونل ها، پناهگاه ها و گورها در زمان واقعی است.

فلزیاب جئو هانتر

 

Jeohunter 3D Dual System پیشرفته‌ترین سیستم تصویربرداری گرافیکی است که می‌تواند نمودارهای سیگنال دوبعدی اهداف شناسایی‌شده را در زمان واقعی ترسیم کند. ویژگی‌های جستجو و شناسایی چند منظوره به کاربر اجازه می‌دهد حتی در شرایط زمینی بسیار معدنی به راحتی جستجو کند. کاربران حرفه ای و آماتور به طور یکسان از رابط کاربری دوستانه قدردانی خواهند کرد. برخلاف دیگر آشکارسازها، جئوهانتر دارای صفحات جستجوی قابل درک آسان است. تجزیه و تحلیل کاملی از هدف مدفون قبل از حفاری ارائه می دهد. این سیستم عمق استثنایی، تفکیک کامل فلز و تجزیه و تحلیل دقیق عمق و اندازه هدف را فراهم می کند.

 

سیستم جئوهانتر سه بعدی عمق هدف را برای اهداف بزرگ و کوچک به سانتی متر به کاربر نمایش می دهد. این سیستم همان تحلیل عمقی را برای اهداف فلزی و حفره ها ارائه می دهد. Jeohunter 3D Dual System یک سیستم فلزیاب کامل است. این سیستم دارای 3 کویل جستجوی مختلف است. این مانند داشتن سه آشکارساز در یک است. کویل جستجوی عمیق 100 در 60 سانتی متر (24 اینچ در 39 اینچ) برای فلزاتی که برای مدت طولانی در زیر زمین بوده اند و یک میدان مغناطیسی (اکسیداسیون) در اطراف خود ایجاد کرده اند ایده آل است. کویل جستجوی عمومی 36 × 44 سانتی متر (14 اینچ × 17 اینچ) برای استفاده عمومی است. در نهایت، کویل جستجوی کوچک 21 x 31.5 سانتی متر (8.5 اینچ x 12 اینچ) برای سکه ها و برای استفاده در فضاهای بسته مانند زیرزمین ایده آل است. هیجان رسیدن به اعماق و کشف گنجینه هایی را که هیچکس تا به حال به آنها نرسیده است، تجربه کنید.

 

طلایاب سه بعدی جئو هانتر

 

عملکرد کلی دستگاه جئوهانتر سه بعدی

صفحه ی رنگی بزرگ و نمایش تصاویر به صورت انیمیشن:

فلزیاب Jeohunter با توجه به صفحه ی نمایش بزرگ و رنگی قادر به تبدیل سریع داده های سیستم به تصاویر با تمام جزئیات ،در وضوح بالا می باشد.

 

سیستم حرفه ای اسکنر زمین و گنج یاب پیشرفته JEOHUNTER 3D

 

تفکیک کامل فلزات و تجزیه و تحلیل عمق
طلایاب جئوهانتر دارای سیستم سه بعدی برای جستجوهای عمیق و یک سیستم LED بسیار کاربردی برای بازیابی کم عمق است. با سیستم LED، می توانید به طور موثر در مناطقی که نمی توانید از سیم پیچ های جستجوی عمیق یا عمومی استفاده کنید، جستجو کنید. از سیم پیچ جستجوی کوچک برای جستجوی مناطقی مانند دیوارها و تپه ها و برای یافتن سکه ها و اهداف کم عمق استفاده کنید. صفحه نمایش LED به راحتی روی دسته جوی استیک قطب کویل جستجوی کوچک قرار دارد. سیگنال های حفره ای را در سمت چپ صفحه نمایش LED و سیگنال های فلزی را در سمت راست مشاهده خواهید کرد. به غیر از LED ها، دو رنگ مختلف به کاربر اجازه می دهد تا اهداف را به راحتی در انواع محیط ها تشخیص دهد. این سیستم الکترونیکی سریع و کاربردی، تبعیض غیرآهنی، آهنی و فولادی را ارائه می دهد. این سیستم موثرترین انتخاب برای مکان یابی اشیاء پنهان بسیار عمیق و اهداف کم عمق است.

 

صفحه نمایش فلزیاب جئو هانتر

 

 

جستجوی آنتن اسکن

جئوهانتر به دلیل تکنولوژی بالا یک اسکن سریع و قابل اعتماد از داده ها را برای خطاهای کاربر یا برنامه های کاربردی انجام می دهد. اگر عدم ارتباط یا هرگونه مشکل در اکتشاف به وجود آید ،سیستم آن را بلافاصله به صورت تصاویر به اطلاع کاربر می رساند.

 

فلزیاب Jeohunter

 

 

فلزیاب Jeohunter

دقت بالا و ایجاد هدف در دسته بندی فلزات:

 فلزیاب Jeohunter سیگنال مقایسه ی برتر نسبت به دیگر سیستم های شناخته شده را داراست و تشخیص و مرتب سازی فلزات در آن به بهترین حالت ممکن صورت می پذیرد. جئوهانتر فرم هدف ایجاد کرده و همزمان آن را به صورت میله ای خطی در 4 ستون برای 4 هدف مختلف به صورت درصدی نمایش می دهد. با این ویژگی طلا، فضا، فلزات مختلف و فلزات ارزشمند در فضا را می توان شناسایی کرد.

 

گنج یاب جئوهانتر

 

زمان واقعی تصاویر 3بعدی معادل فناوری GPR:

این دستگاه قادر به تشخیص زمان واقعی انواع هدف و بلافاصله ایجاد تصویر از این تشخیص است. به منظور دریافت گذارش تصویر 3D ،کاربر باید دکمه ی اسکن را روی هدف شناسایی شده فشار دهد. پس از خروج از هدف گزارش تجزیه و تحلیل با تصویر 3D نمایش داده می شود. هر چند تصاویر به وضوح نتایج را نشان می دهد ولی برای درک بهتر قرمز به معنی فلز ،زرد و آبی لبه های فلزی و میدان مغناطیسی و فضاهای اطراف هدف را نشان می دهند.

 

تشخیص فلز و حفره با گرافیک سه بعدی
کویل جستجوی عمیق 100 در 60 سانتی متر (24 در 39 اینچ) به طور خاص برای مکان یابی اهدافی طراحی شده است که در عمق زیاد مدفون شده اند. با این سیم پیچ می توانید مناطق بزرگ تری را پوشش داده و اهداف عمیق تری را شناسایی کنید. کویل جستجوی عمیق با نادیده گرفتن زباله های فلزی کوچک استفاده آسان را ارائه می دهد. این سیم پیچ شما را قادر می سازد حتی در شرایط زمینی با مواد معدنی بسیار عالی به نتایج عالی برسید. تفکیک کامل فلز چیزی است که این سیم پیچ را از سایر کویل های جستجوی بزرگ متفاوت می کند. فلزات را در چهار گروه طلا، غیرآهنی، آهنی و فولاد متمایز می کند. این سیستم می تواند مقدار درصد دو فلز را که در مجاورت یکدیگر قرار دارند ارائه دهد.

 

طلایاب جئوهانتر

 

گزارش تصویر از قطر هدف و عمق آن:

این سیستم به شیوه ای شگفت آور و دقیق قطر ،اندازه و عمق هدف را مشخص می کند.

 

فلزیابscr7

 

ذخیره و تجزیه و تحلیل گزارش:

Jeohunter قادر به تهیه ی آرشیو تجزیه و تحلیل گزارش همراه با تصاویر و ذخیره ی فایل است و کاربر قادر به مشاهده ی این آرشیو در هر زمان و مکانی بر روی صفحه ی نمایش رنگی این سیستم بدون نیاز به لپ تاپ خواهد بود.

 

فلزیاب جئوهانتر

 

مشخصات فلزیاب Jeohunter

 • تفکیک اهداف فلزی زیر زمین به 4 گروه طلا ،فولاد ،آهن ،غیر آهن
 • عمق تشخیص 12 متر زیر زمین
 • محصول کمپانی Nokta detectors
 • دارای سیستم هشدار دهنده ی نور
 • تشخیص حفره ،گور ،کانال زیر زمینی ،تونل و غار
 • دارای یک سیستم 3بعدی و یک سیستم LED جهت جستجوهای سریع و کار آمد
 • قابل استفاده در محیط های بسیار متراکم و معدنی و ساختارهای سطحی سفت
 • طراحی رابط ویژه جهت استفاده ی آسان برای کاربران آماتور و حرفه ای
 • دارای 2سال گارانتی
 • دارای 3 نوع لوپ جستجوگر :
 • searchcoil عمیق : عمق تشخیص 12 متر و دارای یک بعد از 60x 100 سانتی متر
 • searchcoil عمومی : عمق تشخیص 8 متر و دارای یک بعد از 36x 44 سانتی متر
 • searchcoil سطحی : عمق تشخیص 4متر و دارای یک بعد از 21x 31.5 سانتی متر
 • دارای صفحه مانیتور و نور پس زمینه برای دید بهتر در شب
 • توانایی حذف املاح و مواد معدنی
 • توانایی دادن گراف از هدف
 • توانایی عمق دهی از فلزات به سانتی متر
 • توانایی تنظیم حساسیت دستگاه
 • توانایی حذف فلزات ریز و مزاحم
 • عمق کاوش مفید 3 متر
 • دارای باتری قابل شارژ
 • دارای منوی فارسی
 • 2 سال گارانتی و 3سال خدمات پشتیبانی
 • دفترچه فارسی و انگلیسی
 • مدل 2011 محصول کشور ترکیه
 • سیستم کارکرد پالس الکترومغناطیس

 

فلزیاب Jeohunter

 

پکیج فلزیاب جئوهانتر

1- جعبه سیستم سه بعدی Jeohunter
2- DD Search Coil 44×36 cm (T44) & Shaft
3- DD Search Coil 21×31.5 cm (T21) & Shaft
4- کیف حمل چرم جعبه سیستم
5- شارژر AC
6- شارژر ماشین
7- باتری لیتیوم پلیمر
8- هدفون
9- راهنمای کاربر و DVD
10- کیسه حمل کلاف سرچ T100
11- کویل جستجوی T100
12- کیف حمل سه بعدی Jeohunter

 

پکیج فلزیاب جئو هانتر

 

 

جدول مقایسه فلزیاب های سری ALPHA و فلزیاب های Jeohunter, Invenio, Deep Hunter از کمپانی Nokta detectors

 

مشخصات/ اسم دستگاهفلزیاب آلفا 7000
Alpha SX7000
فلزیاب آلفا 9000
ALpha SX9000
دیپ هانتر
Deep Hunter
اینونیو
Invenio
جئوهانتر
Jeohunter
سیستم کاریپالسیپالسیپالسیپالسیپالسی
عمق زنی4-6 متر5-8 متر2.5 متر2 متر2.5 متر
تفکیکJust GoldJust Goldآهن و غیر آهنآهن و غیر آهنآهن و غیر آهن
نوع بالانسدستیاتوماتیکاتوماتیکاتوماتیکاتوماتیک
اسکندارددارددارددارددارد
حذف ذراتدارددارددارددارددارد
قیمت67.000.000 تومان
 در خرداد 1403 
90.000.000 تومان
 در خرداد 1403 
120.000.000 تومان
 در خرداد 1403 
220.000.000 تومان
 در خرداد 1403 
260.000.000 تومان
 در خرداد 1403 

در جدول بالا فلزیاب های آلفا اس ایکس 7000، آلفا اس ایکس9000، Jeohunter, Invenio , Deep Hunter با توجه به مشخصات اصلی مقایسه کرده ایم میتوانید با توجه به نیاز خود انتخاب کرده و خریداری کنید.

 

جمع بندی

فلزیاب جئوهانتر محصولی از نوکتا ما کرو کشور ترکیه میباشد که دارای یک صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت است. میتواند زیر زمین را اسکن کرده و نتایج داده ها را به صورت سه بعدی در صفحه نمایش نشان دهد. همانطور که در جدول بالا مشاهده میکنید تفکیک ایین سیستم به صورت آهن و غیر آهنی است و میتواند ذرات و املاح معدنی را حذف کند.

شما هم امتیاز بدید (از راست به چپ)
[کل: 12 میانگین: 2.9]

3 دیدگاه

 1. درود وپایداری همیشگی وموفقیت در تمام مراحل از زندگی را برای شما عزیزوبزرگوار ازخداوند خواهانیم .که چنین مطالب ارزشمند وواقعا بی نظیر را در اختیارمان قراردادید .ومارا در علوم واگاهی خود سهیم دانستید .سپاسگذارم

 2. با عرض سلام خدمت شما.
  تشکر بابت این وبسایت نمونه که در اختیار دیگران گذاشته اید تا بتوانند دیگران هم در مورد این نوع مطالب سهیم شده و از آن نیز استفاده برند.
  تشکری ویژه بابت این همه زحمت.
  امیدوارم که در زندگی موفق باشید.

  • درود برشما
   خوشحالیم که موجبات رضایت شما را براورده کردیم
   شما هم موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + شانزده =

طلایاب گنج یاب فلز یاب