فلزیاب آلفا دتکتورز / مطالب فلزیابی / چرا اجاره دستگاه فلزیاب اشتباه بزرگی است؟ 9 دلیل مهم
فلزیاب طلایاب گنج یاب Alpha SX9000

چرا اجاره دستگاه فلزیاب اشتباه بزرگی است؟ 9 دلیل مهم

مقدمه

دلیل این که شما الان اینجا هستید احتمالا بخاطر این است که به فکر خرید یک دستگاه فلزیاب هستید ولی چون سرمایه کافی ندارید، در نتیجه به اجاره کردن دستگاه فلزیاب یا طلایاب روی آورده اید. خب اجاره دستگاه فلزیاب یا گنج یاب مانند همه وسایلی که اجار داده یا گرفته می شود پیچیدگی های خاص خود را دارد. اما …

اجاره کردن فلزیاب بدلیل حساسیت های امنیتی ای که این رشته دارد شاید کمی پیچیده تر هم باشد. در کشور ما ایران هم مدتی است که بازار اجاره دستگاه فلزیاب در شهرهای بزرگی مانند اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، اهواز، ایلام، تهران، رشت و خوزستان بسیار پر هرج و مرج و البته پر مخاطب شده است و سوال های بسیار زیادی از جانب کاربران در این مورد مطرح می شود که لازم دیدیم موضوعات مهمی را بیان کنیم

ببینید اجاره کردن کردن دستگاه فلزیاب همانطور که می دانید مهم ترین مزیتی که دارد پرداخت پول کم در قبال مالکیت دستگاه طلایاب برای چند ساعت یا روز است. البته یک تفکر هم وجود دارد که فرد چون فکر می کند علم و تجربه کافی برای استفاده از دستگاه را ندارد بنابراین نمی تواند از آن استفاده کند پس چه بهتر که دستگاه اجاره کند!

این دو مورد شاید تنها دلایلی باشند که یک نفر را مجاب می کنند تا برای اجاره دستگاه اقدام کند

اما ما در اینجا می خواهیم ثابت کنیم نه تنها این دولیل اشتباه هستند بلکه دلایلی بسیار زیاد دیگری هم وجود دارند که نشان می هند اجاره دادن یا اجاره گرفتن دستگاه فلزیاب یا طلایاب کاری کاملا غیر عقلانی است. پس با ما همراه باشید

 

اجاره دستگاه فلزیاب

 

دلایلی که نباید فلزیاب اجاره بکنید

 • قیمت زیاد اجاره دستگاه فلزیاب
  یکی از بزرگترین معایب قطعا قیمت بالای اجاره دستگاه گنج یاب یا فلزیاب است. اجاره فلزیاب می تواند بسیار گران تمام شود، به خصوص اگر قصد دارید آن را برای مدت طولانی اجاره کنید. مثلا شما فرض کنید قصد اجاره یک فلزیاب 50 ملیون تومانی را دارید. اجاره این دستگاه برای هر بار استفاد شخصی یا با حضور اپراتور دستگاه، در ایران مبلغی بیش از 10 میلیون تومان هست. یعنی با 5 بار رفتن به زمین همراه با اپراتور و دستگاه اجاره ای، شما کل پول دستگاه را پر داخت کرده اید بدون آنکه صاحب آن شوید. در بیشتر موارد، اگر قصد دارید به طور مکرر از آن استفاده کنید، خرید مستقیم فلزیاب مقرون به صرفه تر است. اجاره گنج یاب در بلندمدت می‌تواند پرهزینه‌تر از خرید آن باشد.

 

 • بازه زمانی محدود
  با هر دستگاهی کار کردن عین رانندگی هست. شما روز اول نمی توانید با ماشین رانندگی کنید و باید حداقل یک ماه تمرین کنید تا بتوانید به یک راننده حرفه ای تبدیل شوید. فلزیاب چیزی نیست که یک یا دو روزه بتوانید نحوه کارکردن با آن را یاد بگیرید و قطعا به مشکل بر خواهید خورد. هنگامی که یک فلزیاب اجاره می کنید، معمولا در یک بازه زمانی محدود مجبور به استفاده هستید و اکثر فروشندگان به شما اجازه می دهند یک فلزیاب را فقط برای یک یا دو روز اجاره کنید، که ممکن است زمان کافی برای یافتن چیز مهمی نباشد. این مورد می تواند سرمایه شمار ا ذره ذره به باد بدهد، به خصوص اگر در مورد گنج یابی جدی هستید.

 

 • عدم تطبیق
  ممکن است دستگاه فلزیابی که اجاره می‌کنید، با نیازهای خاص شما همخوانی نداشته باشد و عملکرد آن به‌طور کامل از نظر اندازه، قدرت تفکیک و حذف ذرات و یا ویژگی‌های دیگر، با جنس خاک زمین مورد نظر شما هماهنگ نباشد. پس با این کار عملا وقت و هزینه خودتان را تلف کرده اید.

 

 • مسئولیت شما در قبال نگهداری دستگاه
  هنگامی که شما یک فلزیاب اجاره می کنید، مسئولیت نگهداری آن بر عهده شماست. این بدان معناست که اگر مشکلی در فلزیاب اجاره ای پیش آمد، شما مسئول تعمیر یا تعویض آن خواهید بود. این مورد می تواند پرهزینه و زمان بر باشد، به خصوص اگر با تعمیر و نگهداری فلزیاب آشنا نباشید. اگر در مورد گنج یابی جدی هستید، خرید یک فلزیاب کاملاً مقرون به صرفه تر است و به تمام ویژگی ها و مزایای آن دسترسی دارید.

 

 

اجاره دستگاه فلزیاب

 

 • آموزش
  دلیل اکثرا افرادی که به اجاره دستگاه روی  می آورند، به غیر از مسئله ی کمبود سرمایه، نداشتن علم و دانش و تجربه ی استفاده از دستگاه هست. این افراد فکر می کنند که با اجاره دستگاهی که اپراتور هم به همراه داشته باشد دیگر نیازی به اموزش دستگاه ندارند. دقیقا هم مسئله همین هست. دوستی که علم استفاده از دستگاه فلزیاب را نداری این را بدان و اگاه باش که همان فرد با علم و تجربه می تواند با علم خود سر شما کلاه بگذارد و براحتی به شما بگوید که زمن شما چیری ندارد و پول اجاره دستگاه را بگیرد و برود و دست شما خالی بماند.

 

 • ترس موجر از آسیب به دستگاه
  -این کار چون حالت نیمه قانونی دارد کسی که فلزیاب اجاره می دهه سعی میکند هم رنج مبلغ اجاره، دستگاه گنج یاب یا فلزیاب تحویل بدهد. مثلا دستگاهی که به شما می دهد جلسه ای 10میلیون، خود دستگاه قیمتش 15 یا 20 میلیون توامن هست و دلیل آن هم این است که میترسد برای دستگاه اتفاقی بیفتد یا اصلا دستگاه رو پس نیاورید به خاطر همین هم دستگاه قیمت پایین به شمی دهد که آن هم عملا کارایی ندارد و امکاناتی مثل قدرت تفکیک خوب و حذف ذرات و عمق زنی دقیق را ندارد.

 

 • از سر باز کردن مشتری
   اگر بخواهید یک اپراتور هم همراه با دستگاه به زمین شما بیاید و اسکن کند، بطور مثال عرض می کنیم شما باید ۵ میلیون پرداخت کنید تا اپراتور بیاید ظرف 2 ساعت با دستگاه ۱۰یا ۱۲میلیون تومانی زمین شمار ار کاوش کند و چون همه دستگاه ها چه دستگاه 10 میلیون تومانی و چه دستگاه 100 میلیون تومانی خطا دارند، به طور مثال یک جار را دستگاه نشان می دهد ولی اپراتور یا پنهان میکند و به شما نمی گوید و یا می گوید که باید با فلان دستگاه دوباره اینجا را بزنیم و به دلایل مختلف تفره می رود .(مهم) چون دستگاه خطا داره و اگر بگه اینجارو زد شمام میگی پس بکنیم و میکنید اما میبینید چیزی نیست و به طرف میگید دستگاه کارایی نداره و پولتونو پس مییخواین. پس اون از اولش حتی اگر هم چیزی باشه میگه نیست که خیال خودشو راحت کنه یا میگه یه دستگاه دیگه باید بیارم و هدفشم اینه دوباره از شما پول بگیره!

 

 • لو رفتن موقعیت زمین شما
   معمولا کسانی که دستگاه طلایاب اجاره میدن یا خودشون اپراتور میفرستن، متاسفانه ۹۰٪ آدم های درستی نیستند و حلال یا حرام و درست غلط بودن پول براشون مهم نیست و میان زمین رو میزنن و میگن چیزی نیست و اگر واقعا دستگاه نشون داده باشه و به شما دروغ گفته باشه میرن با اکیپ خودشون میان و اونجارو میکنن و اگر جنسی بوده باشه درمیارن!

 

 • خطرات امنیتی و جانی
  ببینید دوستان همیشه بزرگان ما هم گفته اند که ذات انسان طمع کار هست و میل انسان بی نهایت طلب. فرض کنید که شما همراه با عده ای از دوستان خود و اپراتور (دستگاه) اجاره ای به زمین رفته اید و فرضا گنج هم پیدا کردید. قطعا شخص اپراتور نسبت به قراردادی که با شما بسته از شما طلب قسمتی از گنج را خواهد کرد. اگر میزان گنجی که به آن دست یافته اید قابل توجه باشد و شما مخالفت کنید قطعا درگیری پیش خواهد آمد . گزارشات بسیار زیادی بوده که طرفین جستجوگر سر تقسیم مال با هم درگیرشده و حتی کار به ضرب و شتم هم کشیده شده است. پس با اجاره دستگاه جان و مال خود را به خطر نیندازید.
فروشندگان زیادی از این مطالب ما انتقاد می کنند چرا که جلوی سودجویی آنها گرفته می شود. البته دلایل دیگری هم وجود دارد برای اثبات اینکه اجاره دستگاه گنج یاب یا فلزیاب یعنی هزینه الکی که مطرح کردنش در اینجا درست نیست و می توانید با تماس با کارشناس شرکت مشاوره لازم را بگیرید.

 

اجاره دستگاه فلزیاب

 

پیشنهاد ما

حالا پیشنهاد ما به شما چیست؟ پیشنهاد ما این است که دوست عزیز و هموطن گرامی اگر بودجه و سرمایه کافی نداری و دستت تنگ است قید این کار را بزن! این زمینه برای شروع کار هم به بودجه نیاز دارد و نیازی نیست از شکم خانواده خود بزنید و دستگاه فلزیاب بی کیفیت 10 میلیون تومانی اجاره کنید یا حتی فلزیاب دست دوم بخرید. در این مورد ما مفصل در مطلب زیر توضیح داده ایم. حتما بخوانید.

تذکرات بسیار مهم پیرامون دستگاه گنج یاب و موفقیت در این زمینه

ولی اگر بسیار مشتاق هستید و از نتیجه بخش بودن زمین خود مطمئن هستید پیشنهاد ما این است که بجای اجاره کردن چندین باره ی یک دستگاه و تلف کردن خورد خورد پول خود، مازاد هزینه ی زندگی خود را پس انداز کنید و یک دستگاه خوب در حدود 50 تا 60 میلیون تومان بگیرید و یکبار برای همیشه خیال خود را راحت کنید. به صفحه لیست قیمت فلزیاب ما مراجعه کنید و متناسب با بودجه خود بهترین دستگاه را انتخاب کنید و اگر سوالی داشتید از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیرید.

دستگاه هایی که بطور رسمی می خرید گارانتی دارند، علاوه بر تست و آموزش حضوری، فیلم و دفترچه آموزشی دارند، پشتیبانی یکساله  پس از فروش دارند و دردسر های سرو کله زدن با اپراتور یا اجاره دهنده را ندارند.

امیدواریم که با خواندن این توضیحات حداقل اندکی از مشتریان از تلف شدن هزینه و وقت خود جلوگیری کنند و همین هم برای ما ارزش معنوی زیادی خواهد داشت.

پیروز و سربلند باشید

شما هم امتیاز بدید (از راست به چپ)
[کل: 62 میانگین: 4.1]

10 دیدگاه

 1. سلام و وقت بخیر
  من دستگاهی واسه عمق کم میخوام و ارزون قیمت ( پیشنهاد شما کدوم دستگاهه ؟)

 2. سلام خسته نباشید این دستگاه 8 میلیونی ک میگید نقطه زنه؟
  چند متری؟
  چند فرکانسه؟
  تا 10 متر رو نشون میده؟

 3. سلام خوبی عزیز یک دسگاه را برام معرفی کن که ده میلون تومان باشه درباستان شناسی ودفینه یابی طلا کارایی داشته باشه وقابل حمل آسان باشه کوچک باشه

 4. سلام خسته نباشین میخواستم بدونم برنامه ای وجود داره که مناطقی که در اون ها اشیا قیمتی وجود داره نشان بده یا نه

 5. سلام و خسته نباشید،با رنج قیمت زیر ده میلیون که میگید،چه دستگاهی میشه خرید که کارآیی درست داشته باشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پانزده =

طلایاب گنج یاب فلز یاب