فلزیاب آلفا دتکتورز / دفترچه راهنمای فلزیاب / دانلود رایگان دفترچه راهنمای فارسی فلزیاب Minelab E-TRAC
فلزیاب طلایاب گنج یاب Alpha SX9000

دانلود رایگان دفترچه راهنمای فارسی فلزیاب Minelab E-TRAC

دانلود رایگان دفترچه راهنمای فارسی فلزیاب Minelab E-TRAC

در این مطلب دفترچه راهنمای فلزیاب Minelab E-TRAC را برای دانلود رایگان قرار داده ایم .این دفترچه راهنما کاملترین مرجع آموزش این دستگاه فلزیاب قدرتمند به زبان فارسی می باشد که به دست تیم فنی شرکت آلفا الکترونیک تدوین و گردآوری شده است.

 

دفترچه راهنمای فلزیاب Minelab E-TRAC

 

قسمتی از متن دفترچه راهنمای فلزیاب Minelab E-TRAC را با هم مرور کنیم:

تکنولوژی E-Trac

طیف باند کامل(FBS):

اغلب فلزیاب هایی که در بازار وجود دارند بر روی یک فرکانس یا دو فرکانس در محدوده 1تا 70 کیلو هرتز کار می کنند. اگر چه این تکنولوژی برای سالیان متوالی در صنعت گزینه مناسبی تشخیص داده می شد ولی Minelabبه این نتیجه رسید که فرکانسی که بتواند در یک ناحیه به خوبی کار کند زمانی که بتواند در یک ناحیه دیگر مورد استفاده قرار گیرد باید شرایط قابل تطبیق مناسبی با این حالت جدید را داشته باشد.

سطح کاوش های معدنی در زیر زمین، همچنین مقدار زباله ها یا مواد نخاله موجود در زمین و سایز اب هدف همگی معیار هایی هستند که در بهره کلی سیستم های فلزیاب در جهت انتقال سیگنال فرکانس مشخص تاثیر گذار خواهند بود.

تکنولوژی FBSحالت چند فرکانسی سیستم های Minelabیعنی(BBSطیف باند گسترده) را یک میکرو پروسسور قوی جدید ترکیب کرده که در نهایت مزایای زیر را موجب شده است:

  •       عمق شناسایی بیشتر
  •       حساسیت بیشتر در یک محدوده مشخص برای اهداف متفاوت
  •       تاثیر پذیری تداخلی کمتر از منابع الکترومغناطیس خارجی
  •       شناسایی دقیق تر مشخصه های هدف
مدار FBSبه شکل اتوماتیک فرکانس های چندگانه ای را به شکل همزمان ارسال می کند. این حالت موجب افزایش مقدار متوسط محدوده فرکانسی که از سیگنال ارسالی در سیم پیچ دتکتور دریافت می شود، خواهد شده که این مقدار بازگشتی در یک محدوده گسترده ای از پاسخ ها آنالیز می شود. این حالت به طلایاب E-Trac امکان آنالیز اطلاعات بیشتری را از اهداف می دهد به گونه ای که امکان شناسایی هدف یا identificationیا IDآن با دقت بالاتری انجام می شود.
تکنولوژی FBSاستفاده شده در سیستم های Minelabیعنی شناسایی دقیق تر، حساس تر و در عمق بیشتر

دفترچه راهنمای فلزیاب Minelab E-TRAC

Discrimination)Disc):

Discriminationدر حقیقت توانایی یک سیستم طلایاب برای شناسایی هدف مد نظر شما که مثلا سکه ها یا جواهرات می باشند و حذف سیگنال هایی که مربوط به مواد غیر مورد نظر شما می باشند
مانند میخ یا هر فلز نامطلوب دیگری که در زمین وجود داشته باشد، می گردد. E-Tracرا می توان به چند طریق به گونه ای برنامه ریزی کرد که امکان تمایز بین اهداف غیر مطلوب شما را در انواع مختلف زمینه ها داشته باشد.

فلزیاب E-Trac از دیدگاه بسیار مناسبی برای حذف اثرات مواد معدنی درون زمین استفاده می کند. در این سیستم از فیلترینگ دیجیتالی پیشرفته برای حذف اثر سیگنال هایی که از مواد ناخواسته در زمین ایجاد می شود، استفاده می گردد. این حالت را می توان به شکل اتوماتیک به دست آورد که به شما امکان تمرکز روی اهداف خاص مورد نظرتان را می دهد

تبادل اطلاعات E-Trac:
قالب تبادل اطلاعات E-Tracبه شما امکان برقراری ارتباط بین دستگاه فلزیاب و کامپیوتر را از طریق پورت USBبرای تبادل الگوهای تمایزی یا تنظیمات خود دستگاه فلزیاب می دهد. این قالب E-Trac  امکان شناسایی در محیط های خاص یا شناسایی اهداف مورد نظرتان را می دهد

 

فایل PDF دفترچه راهنمای فارسی فلزیاب Minelab E-TRAC را می توانید از لینک زیر دانلود کنید:

 

دانلود دفترچه راهنما

شما هم امتیاز بدید (از راست به چپ)
[کل: 13 میانگین: 4.4]

3 دیدگاه

  1. باعرض سلام، جناب مهندس چندسال پیش یکی ازدوستان کردستانی ام دستگاهی بنام گلدهانتر14500 بهم هدیه دادفاکتورخریدوکارت وارنتی گارانتی همه چ بهم داد الادفترچه راهنماک قرارشدبرام بفرستن ک متاسفانه درتصادف مرحوم شدن،متاسفانه دربخش اسکن شدیددچارمشکلم البت نرم افزاریک شرکت واسم ایمیل کرده تولپتاپم دارم ولی هرکاری میکنم نمیاد، دوتالپ 50و1مترداره،ال متال، دیپمتر، انالیز، گراف خطی، گراف میله ای، جی پی ار ک متاسفانه دسته های ردیاب ندارم،درحال حاضرنیازمنددفترچه راهنماهستم وحاضرم هرچ هزینه اش پرداخت کنم

  2. سلام مهندس
    من یه تکه سنگ دارم که با دستگاه ایترک کد ۹۹ را نشون داد.کد ۹۹ به چه معنا هست
    لطفاً راهنماییم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + هجده =

طلایاب گنج یاب فلز یاب