فلزیاب آلفا دتکتورز / فلزیاب نقطه زن / فلزیاب ترکیه / Titan Ger 1000 – فلزیاب یا اسباب بازی؟!!
فلزیاب طلایاب گنج یاب Alpha SX9000

Titan Ger 1000 – فلزیاب یا اسباب بازی؟!!

Titan Ger 1000 – فلزیاب یا اسباب بازی؟!!

تایتان جر 1000 – فلزیاب یا اسباب بازی؟!!

Titan Ger 1000 - فلزیاب یا اسباب بازی

دستگاه فلزیاب Titan Ger 1000 (به فارسی تایتان جر 1000):

این دستگاه به اصطلاح فلزیاب در کشور ترکیه و شهر ازمیر تولید می شود ولی به نام ساخت آلمان به فروش می رسد.
طراح و سازنده این دستگاه با زیرکی سیستمی طراحی کرده است که اپراتورهای اماتور را به تور خود بیاندازد و با دیدن فیلم های خوش آب و رنگ تبلیغاتی اقدام به خرید این دستگاه کنند.
سازنده دستگاه فلزیاب Titan Ger 1000 آن را بعنوان دستگاه 6 کاره می فروشد در حالیکه تجربه ثابت کرده است در زمینه فلزیابی نمی توان یک دستگاه را با چند کار همزمان طراحی کرد چون مبنای کار فلزیاب ها فرکانس هست و نمی توان بیشتر از دو سیستم کاری را باهم ترکیب کرد.

اما در اینجا هدف سازنده کارایی سیستم و یا موفقیت کاربر نیست بلکه هدف فروش بیشتر و تست سرپایی قابلیت ها هنگام فروش است و مابقی داستان به خود خریدار محول می شود.
اگر به یاد داشته باشید در دهه 1380 یک سری ضبط صوت ها و سی دی هایی به بازار آمدند که می توانستند هم ضبط صدا باشند هم فلاشر، هم چراغ قوه، هم سی دی، هم رادیو، هم میکروفون و هم ساعت و تقریبا در همه خانه ها پیدا می شدند ولی هیچ کسی دلخوشی از آن ها نداشت چون یا همان روز اول خراب می شدند یا هفته اول و یا هیچکدام از کارها به درستی انجام نمی شد. اگر دقت کرده باشید هیچ یک از شرکت های معروف همانند سونی یا پاناسونیک از این سری دستگاه های همه کاره تولید نمی کرد و دلیل آن نیز واضح است!

 

Titan Ger 1000 - فلزیاب یا اسباب بازی

 

در این دستگاه که شباهت زیادی به یک اسباب بازی چند کاره دارد، از یک روش قدیمی برای فروش آن استفاده شده است که آن هم قیمت بالای آن است!
این دستگاه را در سایت سازنده بین 13000 تا 14000 یور قیمت زده اند در حالی که به اندازه دستگاه 1000 یورویی هم ارزش ندارد. اما به نظر افراد آماتور هر چقدر پول بدهی همانقدر آش میخوری!!! پس چون قیمت بالایی دارد همانقدر هم کارایی خوبی دارد اما واقعیت این است که در زمینه فلزیابی هر چقدر بیشتر پول بدهی همانقدر هم بیشتر علاف می شوی!!!
فروشندگان این دستگاه بیشتر در ایران و افغانستان هستند و با وجود قیمت بالا، شرکت سازنده برای آن ها تخفیف های بالا مثل تخفیف 70 درصدی قاعل می شوند و فروشندگان هم برای فروش آن را کارکرده در حد صفر معرفی می کنند تا خریداران را برای خرید اغفال کنند و مثلا با قیمت 100 میلیون تومان به خریدار بفروشند و در نهایت هم خریدار بخت برگشته با یک اسباب بازی چند کاره تنها می ماند.
اگر در مورد مسائل فنی دستگاه فلزیاب Titan Ger 1000 صحبت کنیم باید بگوییم که از سنسور EMS برای حفره یابی این دستگاه استفاده شده است، افراد حرفه ای می دانند که زمانی این سنسور به خوبی حفره یابی می کند که فاصله سنسور از زمین 10 سانتی متر باشد نه 60 سانتی متر!

برای قدرت عمق زنی این دستگاه عمق 20 متر تبلیغ شده است اما درحالیکه عمق واقعی آن تنها 1.5 متر است و همانطور که افراد باتجربه می دانند نسبت انداره دیسک و عمق در بهترین شرایط 5 برابر است. یعنی لوپ 30 سانتی متری ضربدر 5 برابر است با 1.5 متر و یا از سیستم فرکانسی و یونی همرمان استفاده شده است که همانند استفاده همزمان از کولر و بخاری ماشین است و دو سیستم کاملا جداگانه هستند که حتی نباید باتری مشترک داشته باشند اما دروغ هر چقدر بزرگتر باورش راحت تر!!!

 

 

Titan Ger 1000 - فلزیاب یا اسباب بازی

 

فروش این دستگاه برای ما هم سود زیادی دارد و می توانیم آن را به قیمت 40 میلیون تومان خریداری کنیم و به قیمت 200 تا 250 میلیون تومان به فروش برسانیم و هرکسی هم اعتراضی کرد بگوییم سایت اصلی شرکت سازنده را چک بکند و از اصل بودن دستگاه مطمعن شود اما اصل به چه معنی است؟ اصلی که از اساس جعل است!!!
ممکن است انتشار چنین مطالبی به مذاق فروشندگان این دستگاه خوش نیاید اما چیزی که برای ما مهم است صداقت در کار است و اگر واقعیت امر برای خریداران گفته شود مانعی نیست لذا هیچ ترسی از پرخاشگری و اقدامات منفی علیه شرکت نداریم و همیشه شفاف سازی در این موارد را وظیفه خود می دانیم!

وقتی شرکت دیپ مکس آلمان با آن همه محبوبیت و سابقه و شهرت نهایت عمق زنی بهترین دستگاه طلایاب و گنج یاب خود را 4 متر معرفی و عرضه می کند چطور در شهر ازمیر ترکیه دستگاهی با 20 متر عمق و 6 کاره تولید و فروخته می شود.
بزودی فیلم کارایی این دستگاه را نیز در سایت و کانال قرار می دهیم تا به اسباب بازی بودن این دستگاه پی ببرید!!

نکته ی جالب تر در مورد این دستگاه این است که این مدل از از اساس جعلی است و جالب است عده ای هم از این محصول جعلی جعل کرده اند. یعنی جعل از جعل!!!
جای سوال است چطور افراد اماتور به تور این جاعلان می افتند و چطور بدون تست واقعی و آزمایش آن را خریداری می کنند و سازندگان ایرانی هم با چسباندن چند قاب پلاستیکی به هم و یک لوله و مدار ساده آن را به قیمت بالای 50 تا 60 میلیون تومان به خریدار می فروشند و او را آواره کوه و بیابان می کنند!!!همانطور که گفتیم دستگاه های چند کاره ی 5 کاره، 6 کاره یا 7 کاره شباهت بسیار زیادی به اسباب بازی دارند و حتی نمی توان یک متر هم روی آن ها حساب باز کرد.

حالا تصمیم با خودتان است و ما هیچ سودی در قبال فروش یا عدم فروش این دستگاه نداریم و به هیچ وجه چنین دستگاه هایی را برای فروش موجود نمی کنیم.
تمامی محصولات شرکت آلفا الکترونیک بدون در نظر گرفتن قیمت و مشخصات اعلامی از طرف شرکت سازنده مورد تست و ارزیابی قرار گرفته و عمق و مشخصات واقعی دستگاه در کاتالوگ شرکت آلفا الکترونیک ثبت می شود.

موفق و پایدار باشید

شما هم امتیاز بدید (از راست به چپ)
[کل: 24 میانگین: 3.3]

یک دیدگاه

  1. سلام خسته نباشید استاد،الان ۲سال ازین مقالتون گذشته اما هنوز فیلم تست دستگاهtitan ger 1000 رو نذاشتید،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − نه =

طلایاب گنج یاب فلز یاب