فلزیاب آلفا دتکتورز / مطالب فلزیابی / شناسایی دستگاه فلزیاب جعلی از اصل (بخش چهارم)
فلزیاب طلایاب گنج یاب Alpha SX9000

شناسایی دستگاه فلزیاب جعلی از اصل (بخش چهارم)

شناسایی دستگاه فلزیاب جعلی از اصل (بخش چهارم)

 

شناسایی دستگاه فلزیاب جعلی از اصل (بخش چهارم)

 

دوستان مدتی است که سایت های مختلفی در اینترنت دستگاه های فلزیاب یا گنج یابی را تبلیغ می کنند که هیچ تصویر و قیمت واضحی در سایت و یا کانال آنها وجود ندارد و وقتی مشتری تماس می گیرد اولین سوالی که از مشتری می پرسند این است که ” چقدر پول داری؟!!”

و وقتی مشتری تقاضای لیست قیمت و کاتالوگ می کند ، فروشنده به روش های مختلف بحث را عوض کرده و از ارسال کاتالوگ و لیست قیمت تفره می رود.

حال دلیل این کار چیست؟

واضح می گوییم چون اگر لیست قیمت و مشخصات محصول برای خریدار ارسال شود ، مشتری با تحقیق و مشاوره از سایر فروشنده ها متوجه می شود که دستگاه دست ساز بوده و کارایی ندارد و نقشه های فروشنده نقش بر آب می شود.

بنابراین اولین اقدام برای خرید دستگاه فلزیاب یا طلایاب تقاضای لیست قیمت و مشخصات محصول است و اگر به هر دلیلی (انحصاری بودن و … ) از ارسال خودداری کرد مطمئن باشید قصد فروشنده کلاهبرداری است.

بطور مثال در 3 ماه گذشته چند نفر عکسی از یک دستگاه برای ما ارسال کرده اند که از کارکرد آن ناراضی اند و جالب تر آنکه با وجود یکسان بودن مدل دستگاه ها ، هر کدام به یک قیمت متفاوت خریداری شده است (27 و 44 و حتی 73 میلیون تومان!!!)

 

برای هر عقل سالمی متفاوت بودن قیمت برای یک مدل یکسان قابل درک و پذیرش نیست و جای شک دارد!

با پرس و جو از خریداران این مدل دستگاه متوجه شدیم که در واقع فروشنده با طرح اینکه چقدر پول دارید، میزان دارایی فرد را سنجیده و به نسبت بودجه او دستگاه را به فروش می رسانیده است و با تست های سطحی و امریکایی قلمداد کردن دستگاه، اعتماد خریدار را جلب می کرده است!

در حالی که دستگاه کاملا دست ساز ایرانی بوده و ارزش واقعی آن کمتر از 10 میلیون تومان بوده است!

 

امیدواریم توانسته باشیم با سری مطالب شناسایی دستگاه فلزیاب جعلی از اصل گامی در جهت افزایش اطلاعات شما عزیزان برداشته باشیم.

شما هم امتیاز بدید (از راست به چپ)
[کل: 4 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 2 =

طلایاب گنج یاب فلز یاب