فلزیاب آلفا دتکتورز / مطالب فلزیابی / فلزیاب و گنج یاب لوگان!کپی از کپی!
فلزیاب طلایاب گنج یاب Alpha SX9000

فلزیاب و گنج یاب لوگان!کپی از کپی!

فلزیاب و گنج یاب لوگان!کپی از کپی!

پیرو شکایت ها و درخواست هایی که کاربران درمورد آگاه سازی خرید فلزیاب لوگان داشته اند تصمیم گرفتیم تا اطلاع رسانی جامعی در مورد این دستگاه بدهیم تا تعداد خریداران متضرر این دستگاه بیشتر از این نشود.پس با ما همراه باشید

 

فلزیاب لوگان

 

دستگاه فلزیاب لوگان به انگیسی Logan توسط شرکتی در دبی تولید و ساخته شده است که در واقع مدل کپی برداری شده و تقلبی از محصولات زمین شناسی Ground Penetrating Radar Gepard 3D) GPR) شرکت فلزیاب OKM آلمان است و به عنوان ساخت آمریکا بفروش می رسد.محصولات شرکت فلزیاب او کا ام بیشتر برای مباحث ژئوفیزیک و زمین شناسی کاربرد دارند تا زمینه فلزیابی و گنج یابی،حال این دستگاه فلزیاب که نسخه کپی شده و تضعیف شده ی سری دستگاه های EXP است قطعا حرفی برای گفتن در زمینه فلزیاب و طلایاب نخوهد داشت!!!

 

فلزیاب و گنج یاب لوگان

 

فلزیاب تصویری لوگان از ظاهر فریبنده ای برخوردار است به گونه ای که کاربر در نگاه اول به امکاناتی که یک دستگاه گنج یاب می تواند داشته باشد توجهی نمی کند و غرق در اسم ساختگی “ساخت آمریکا” می شود!!!
این دستگاه حدود یک سال است که وارد بازار ایران شده است و طبق معمول با ورود یک دستگاه با ظاهر فریبنده ،فروشندگان و سازندگان فرصت را غنیمت می شمارند و شروع به کپی برداری و ساخت نسخه های جعلی می کنند و با قیمت هی آن چنانی به فروش می رسانند.
تا بدین جای کار از این دستگاه نسخه های جعلی زیادی در تهران،بوکان و شیراز ساخته شده است !!!
(کپی برداری از دستگاهی که خود کپی شده است!!)

 

فلزیاب و گنج یاب لوگان

 

این فلزیاب توسط تیم آلفا مورد آزمایش قرار گرفت.از نظر کارایی این دستگاه با توجه به تست های انجام شده نهایتا تا عمق 3 متر به فضای خالی حساسیت نشان داد و به هیچ عنوان به طلا و نقره واکنشی نشان نداد و توانست یک فلز آهنی به انداز 10 در 10 سانتی متر را تا عمق 50 سانتی متر شناسایی کند.
متاسفانه این دستگاه در ایران بدلیل ظاهر فریبنده ای که داشت،فروش بالایی کرد.حتی بنا بر شواهد موجود ، عده ی زیادی از خریداران این گونه می پنداشتند که ابر دستگاه گنج یابی خریداری کرده اند که دیگر تا عمق 30 متری فلزی را رد نمی کند دریغ از اینکه حتی 30 سانتی متر هم کارایی ندارد!!!

سایت ها و کانال های بسیاری هستند که به نحوی به دنبال فروش این دستگاه و سود کلان هستند و ممکن است با انتشار این مطلب شروع به تبلیغات منفی علیه شرکت آلفا الکترونیک بکنند .در جواب چنین کسانی باید اعلام کنیم که زمان کلاهبرداری با چنین روش هایی دیگر به پایان رسیده است و اگر دستگاهی دارند که واقعا کارآمد است اجازه تست به مشتری در شرایطی مثل خاک و صخره و سنگ و لایه های مختلف را بدهند.
حرف هایی از جمله تست در داخل شرکت ، تست در صخره،تست با آهن ربا و عدم حساسیت به فلز جدید و …. به هیچ عنوان مورد تایید نیستند و فقط جیب عده ای سودجو را پر می کند!!!
دستگاه فلزیاب لوگان همانند بسیاری دیگر از فلزیاب های جعلی موجود در بازار ایران از جمله TitanGer که یک فلزیاب دست ساز ساخت دبی هست، فاقد هرگونه کارایی در زمینه فلزیابی و گنج یابی است و فقط حاصل حرص و طمع عده ای برای سود بیستر می باشد.

 

 

در پایان تمامی مطالب گردآوری شده توسط شرکت آلفا الکترونیک بر مبنای واقیعت بوده و در شرایط مختلفی از جمله تست 10 لایه،تست و آزمایش شده است و کاملا مستند است.

این مطالب حاصل ماه ها تلاش و تست گروه فنی آلفا الکترونیک بوده و صرفا جهت آگاه سازی عموم است و هیچ گونه جنبه تبلیغاتی ندارد.
کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شراعا حرام است.

موفق و پایدا باشید
تیم توسعه و تحقیق آلفا الکترونیک

شما هم امتیاز بدید (از راست به چپ)
[کل: 30 میانگین: 4.6]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 14 =

طلایاب گنج یاب فلز یاب