فلزیاب آلفا دتکتورز / دفترچه راهنمای فلزیاب / دانلود رایگان دفترچه راهنمای فارسی فلزیاب Lorenz DeepMax Z1
فلزیاب طلایاب گنج یاب Alpha SX9000

دانلود رایگان دفترچه راهنمای فارسی فلزیاب Lorenz DeepMax Z1

دانلود رایگان دفترچه راهنمای فارسی فلزیاب Lorenz DeepMax Z1

 

در این مطلب دفترچه راهنمای فارسی فلزیاب Lorenz DeepMax Z1 را برای دانلود رایگان قرار داده ایم .این دفترچه راهنما کاملترین مرجع آموزش این دستگاه فلزیاب قدرتمند به زبان فارسی می باشد که به دست تیم فنی شرکت آلفا الکترونیک تدوین و گردآوری شده است.

امید است که این فایل راهنما به افزایش دانش کاربران عزیز در حوزه دستگاه های فلزیاب طلایاب و گنج یاب و نحوه کار با این دستگاه ها کمک کند.

 

دفترچه راهنمای فارسی فلزیاب Lorenz DeepMax Z1

 

قسمتی از متن این دفترچه راهنما را با هم مرور کنیم:

دستگاه فلزیاب Lorenz DeepMax Z1 از نوع فلزیاب های پالسیGBS می باشد و در نوع خود از حساسترین و کاراترین سیستم های موجود می باشد. این محصول حاصل سال ها تجربه و تحقیق و ارتقاء و بهینه سازی کیفی محصولات قبلی این شرکت می باشد.

سیستم Pulse GBS (Pulse Ground Balance System) جهت کاوش در عمق بهینه می باشد. مزیت این سیستم در این است که داده های حاصله تحت تاثیر عوامل محیطی و عوامل جوی (نظیر رگه های معدنی خاک، رطوبت بیش از حد محیطی، شرایط نامساعد آب و هوایی و… ) قرار نمیگیرند و مدارهای داخلی دستگاه داده های حاصل از هدف را با دقت بالایی تحلیل نموده و عمق واقعی هدف را مشخص می نمایند. این مدارها به گونه ای طراحی شده ند که سیگنال های مزاحم و تداخل های محیطی را خنثی نموده و داده های حاصل از اهدف فلزی مورد نظر را با دقت و پایابی بالایی عرضه نمایند.

 

دفترچه راهنمای فلزیاب Lorenz DeepMax Z1

 

دستگاه فلزیاب Lorenz DeepMax Z1 دارای دو عدد کویل کاوش می باشد. کویل بزرگتر جهت کاوش اهداف بزرگتر و در اعماق بیشتر می باشد زیرا میدان مغناطیسی القایی حاصل از آن قوی تر می باشد. کویل کوچک تر جهت کاوش های سطحی و اهداف کوچک تر ( نظیر سکه و ذرات طلا ) می باشد.

این دستگاه طلایاب و گنج یاب به طور کلی توانایی کاوش طیف وسیعی از فلزات غیرآهنی (فلزات ارزشمند) را دارا می باشد.
نتایج حاصل از کاوش توسط یک صفحه نمایش دیجیتال عرضه می شود. جهت آسایش کاربران، این صفحه نمایش با بالاترین دقت و وضوح در ارائه نتایج و نیز با کمترین اِلمان های کنترلگر عرضه شده است. دقت عمل و حساسیت بالا، وضوح و کیفیت عالی داده ها، کاربری آسان و نیز ویژگیهای فنی منحصر به فرد این دستگاه ،آن را به یکی از کاراترین گونه های فلزیاب های پالسی موجود تبدیل نموده است .

توجه: در صورت نیاز به استعلام قیمت انواع دستگاه ها، به صفحه قیمت فلزیاب سر بزنید.

 

فایل PDF دفترچه راهنمای فارسی فلزیاب Lorenz DeepMax Z1 را می توانید از لینک زیر دانلود کنید:

 

دانلود دفترچه راهنما

شما هم امتیاز بدید (از راست به چپ)
[کل: 7 میانگین: 3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + هشت =

طلایاب گنج یاب فلز یاب